Webex Profil Resminizi Nasıl Ayarlayabilir veya Değiştirebilirsiniz?

Webex’te yenisiniz ve kendinize bir profil resmi mi ayarlamak istiyorsunuz? Ya da aynı eski fotoğrafından sıkıldın mı? Webex profil resminizi nasıl ayarlayabileceğiniz veya değiştirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Signin.webex.com adresine gidin ve hesabınızla giriş yapın. Oturum açtıktan sonra yüklenmesi gereken ilk sayfa, Webex web portalının ‘Ana Sayfa’sıdır. Başka bir yere yönlendirildiyseniz, soldaki panelde ‘Ana Sayfa’yı tıklayın.

Webex portalının ana sayfasında adınızın yanında profil resminizi veya tam adınızın baş harflerini bulacaksınız. Farenizin imlecini görüntü profil resmi alanının üzerine getirin ve dairenin alt yarısında görünen ‘Değiştir’i tıklayın.

Görünen ‘Profil resmini değiştir’ açılır penceresinde, bir resim seçmek ve yüklemek için ‘Resim Yükle’ düğmesine tıklayın.

Sonraki ekranda Webex profil resminiz olarak yüklemek istediğiniz resmi seçin ve ‘Aç’ düğmesine tıklayın.

Resminizin, resmin gerekli boyutlarına ve boyutuna uyduğundan emin olun. Aksi takdirde, resim yüklenmeyecektir.

Ardından, seçtiğiniz görüntüde daha fazla ayar yapabileceğiniz bir onay istemi olacaktır.

Resminizi yakınlaştırmak için, mavi geçiş boyunca ‘+’ tarafına doğru sürükleyin ve uzaklaştırmak için diğer tarafa sürükleyin. Görüntünüzü yeniden konumlandırmak istiyorsanız, imleci görüntü çemberinin üzerine getirin ve dört oklu bir imleç bulacaksınız, görüntüyü yeniden konumlandırmak için üzerine tıklayın.

Resimden memnun değilseniz, ‘Resmi Değiştir’e tıklayın ve resminizi yeniden seçin.

Seçtiğiniz görüntüden ve yaptığınız ayarlamalardan memnun olduğunuzda, ‘Kaydet’ düğmesine tıklayın ve görüntünüz Webex profiliniz için güncellenecektir.

Ve bu kadar! Webex profil resminiz artık yeni kadar iyi!

Check Also

2020’nin En İyi AI Yazma Asistanı Uygulamaları ve Araçları

İçerik bugün yüksek talep görüyor. En etkili dijital pazarlama stratejilerinden biri, ilgi çekici içerik yazmaktır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.