Turkcell Digital Operatör Hatası

Aşağıdaki gibi Turkcell digital operatör işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz hatası almanızın nedeni uygulamada bakım çalışması yapılıyor olabilir. Uygulamanın güncel olan en son sürümünü kullanmanız bu hatayı almanıza engel olabilir.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Dijital Operatör Uygulaması ile kalan miktarınızı ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyebilir ve ödeyebilir, sizin için özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyip satın alabilir, sabit internet ve hatlarınızı ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, tüm isteklerinizi iletebilir ve kolayca takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda AI Assistant ile  destek alabilirsiniz ve çağrı merkezini aramak zorunda kalmadan kolayca birçok işlem yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım yepyeni yüzü, yeni özellikleri ve yeni adı ile Dijital Operatör oldu.

Yeni sürüm ile 3 ana bölümde çalışabilirsiniz: Dijital Operatörde Operasyon Merkezi, Depolama ve Yardım.

Kalan dakikalarınızı, internetinizi ve smslerinizi Dijital İşleme Merkezindeki Kalan Kullanımlar alanından inceleyebilir ve paketiniz azalırsa kolayca ek paketler alabilirsiniz. Geçmiş faturalarınıza Faturalarım alanından kolayca ulaşabilir ve faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura bilgilerinizi görüntüleyebilir ve faturanızı düşünenlerden yapay zekaya sahip Turkcell Asistanına sorabilirsiniz. Ürünlerimden sahip olduğunuz tüm ürünleri tek bir alanda görebilirsiniz. Hızlı İşlemler alanında, en yaygın işlemler parmaklarınızın ucunda. Tüm işinizi Dijital Operatörden mesaj göndermeye, Çağrı Merkezine bağlanmaya veya bayilere gitmeye gerek kalmadan yapabilirsiniz.

Kredi cirosu kapalı olmasına rağmen TL cirosu hala aktif! Dijital operatörden kolayca TL yüklemesi yapabilirsiniz. Kurulum işlemini sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz için de kolayca yapabilirsiniz.

Digital Store\u0027dan özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca son model telefonlar Turkcell hat sahiplerini ek taksit seçenekleriyle bekliyor.

Dijital Operatör, ihtiyacınız olan her yerde, tek bir alanda paket satın alarak teklifleri değerlendirmek, karşılaştırmak ve kolayca satın almak için yanınızda. Size uygun paketi satın almak için uygulamadaki adımları takip edebilir ve istediğiniz zaman Dijital Yardıma bağlanabilirsiniz.

Dijital Operatör ile Dijital Operatör Uygulamasında tüm istek ve sorularınızı karşılamak!

Ayrıca sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplamak için yapay zekaya sahip Turkcell Asistanı hizmetinizde. Telefonunuz çekmiyor mu? Şimdi Dijital Yardımı kullanın. Taleplerinizi en hızlı şekilde karşılayabilir. Çağrı Bağlantı Kontrolü sayesinde hattınızın çekilip çekilmediğini, nedeni öğrenebilirsiniz. Konum bilgilerinizi paylaştığınızda çok daha hızlı hizmet de alabilirsiniz.

Salla Kazan ile sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Şemsiye Tamiri: Şemsiye Telini Onarma

Giriş Şemsiyeler sizi yağmurdan ve diğer hava koşullarından korumanıza yardımcı olur ve bu nedenle onları …

1 Yorum

  1. uygulamaya girmek istiyorum fakat şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoyuz yazıyo ne yapmam lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir