"Yüklemeye hazırlanıyor" aşamasında takılı kalan Windows 10 güncellemesi nasıl düzeltilir

Microsoft'un Windows 10'u birçok konuda akıcı olabilir, ancak yazılım güncelleme sistemi genellikle başarısız olur ve hata verir. Windows 10 güncellemesiyle ilgili bu tür yaygın bir sorun, "Yüklemeye hazırlanıyor .." konusunda takılıp kalıyor.

Windows 10, bir güncelleme indirildikten sonra genellikle "Yüklemeye hazırlanıyor .." aşamasında takılıyor. Çoğunlukla% 80 -% 100 arasında bir yerde olur. Ancak, bu Windows 10 güncelleme sorununu çözmek için hiçbir şey yapmamanız, ancak 30 dakikaya kadar beklemeniz gerekir (bazı durumlarda daha da fazla) , Windows'un takılıyken yaptığı şeyi tamamlaması için.

"Yüklemeye hazırlanıyor .." durumunu geçtiğinizde, bilgisayarınız muhtemelen güncellemeyi yüklemeden önce daha fazla dosya indirecektir. Her şey bittiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız için bir uyarı alacaksınız.

İpucu: Bir güncellemeyi indirmek ve yüklemek sonsuza kadar sürüyorsa, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bir gece kendini güncellemesi için bırakın. Bu, PC'nizin bir güncellemeyi yüklemesi çok uzun sürdüğünde kendinizi dahil etmemeniz içindir.

İlginizi Çekebilir!

How to Set GIF as Wallpaper in Windows 11

Windows 11’de GIF Duvar Kağıdı Olarak Ayarlama

Windows 11 masaüstünüze bir kişilik dokunuşu eklemek ister misiniz? Ücretsiz ve kullanımı kolay Lively Wallpaper ve BioniX uygulamalarını kullanarak bir GIF'i duvar kağıdı olarak nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir