Zoom Uygulaması için Görevli Nasıl Kullanılır

Bu üçüncü taraf uygulamasıyla Zoom toplantılarınızı daha iyi kontrol edin Zoom, bu yıl profesyonel toplantılar ve eğitim amaçlı birçok kişinin başvurduğu uygulama oldu. Ve Zoom gibi uygulamalar, her şeyin normale dönmesini beklerken hayatımızı çok kolaylaştırırken, biraz daha kolay olmasını dilemekten zarar gelmez. ‘Attendant for Zoom’ uygulaması sadece bu isteklerin cevabı olabilir. Bu üçüncü taraf uygulaması, […]

Bu üçüncü taraf uygulamasıyla Zoom toplantılarınızı daha iyi kontrol edin

Zoom, bu yıl profesyonel toplantılar ve eğitim amaçlı birçok kişinin başvurduğu uygulama oldu. Ve Zoom gibi uygulamalar, her şeyin normale dönmesini beklerken hayatımızı çok kolaylaştırırken, biraz daha kolay olmasını dilemekten zarar gelmez.

‘Attendant for Zoom’ uygulaması sadece bu isteklerin cevabı olabilir. Bu üçüncü taraf uygulaması, eğitimciler ve hatta büyük toplantıları yönetmek zorunda olan profesyoneller için sahip olunması gereken bir uygulamadır. Zoom’dan resmi bir sürüm olmaması utanç verici; belki satın almayı ve kullanıcıları için kendi kadrolarına eklemeyi düşünmelidirler. Bu arada, iPhone ve iPad kullanıcıları Zoom toplantılarını daha iyi yönetmek için bu uygulamadan gerçekten yararlanabilir.

Zoom için Görevli nedir?

Attendant for Zoom, iPhone veya iPad’iniz için App Store’da bulunan bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Aslında toplantıya katılmadığınız ek bir cihazda kullanılması amaçlanmıştır.

Temel olarak, toplantıya PC’nizden veya Mac’inizden katılıyorsanız, uygulamayı iPhone / iPad’inizden toplantı yönetimi için kullanabilirsiniz. Ancak toplantıya iPhone veya iPad’in kendisinden katılıyorsanız, uygulamayı aynı cihazdan kullanmak son derece pratik ve mantıksız olacaktır. Ancak toplantıya iPad’inizden katılabilir ve uygulamayı iPhone’da kullanabilir veya tam tersi yapabilirsiniz.

Uygulamadan ekran görüntüleri

Zoom toplantılarınızı yönetmek için uygulamayı nasıl kullanabilirsiniz? Uygulamanın ücretsiz bir yapısı vardır, böylece uygulamanın sınırlı özelliklerini ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ek özelliklerin kilidini açan abonelik, ayda 0,99 ABD Doları veya yıllık 5,99 ABD Doları tutarındadır.

Ücretsiz özelliklerle, diğer katılımcılar için ses / video ayarlarını kolayca yönetebilir, diğer katılımcıları sessize alabilir ve tek bir dokunuşla ellerini indirebilir, katılımcı sayısını alabilir, katılımcıları şebekenin kendisinden yönetebilir, diğer tüm katılımcılar için kamerayı kapatabilir veya kapatabilirsiniz. biri hariç ve çok daha fazlası.

Ve nominal bir abonelik fiyatı karşılığında, yeniden bağlanan katılımcılar için otomatik yeniden giriş, katılımcıları yeniden adlandırmak, tema simgeleri vb. Gibi ek özellikler elde edersiniz.

Yakınlaştırma için Operatör Nasıl Kullanılır

App Store’a gidin ve iPhone veya iPad’inize ‘Attendant for Zoom’ uygulamasını indirin. Veya uygulamanın App Store girişini görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

yakınlaştırma için görevli bulun

Uygulamayı açın ve Zoom hesabınızda oturum açın. Şu anda, SSO veya web semineri girişlerini desteklemiyor.

Şimdi, Zoom’da bir toplantıya ev sahipliği yapmanız gerektiğinde, Toplantıya Zoom hesabınızdan, her zaman olduğu gibi, Katılımcı uygulamasını kullanacağınız iPhone veya iPad dışında bir cihazdan katılın.

Ardından, Katılımcı uygulamasında toplantı kimliğini veya bağlantısını girin ve Toplantıya Katılımcı uygulamasından da katılmak için ‘Toplantıya Katıl’ düğmesine dokunun.

Şimdi, Attendant uygulamasının çalışması için, Attendant for Zoom hesabını toplantınıza kabul edin ve onu toplantı sahibi veya yardımcı toplantı sahibi yapın; ya işe yarardı. Ancak, Görevli uygulamasına ana bilgisayar veya yardımcı barındırma yetenekleri vermeden, uygulama herhangi bir işe yaramaz.

Not: Adı Katılımcı uygulamasından değiştirmezseniz, uygulamadan toplantıya katıldığınızda varsayılan katılımcı adı da ‘Yakınlaştırma Görevlisi’ olacaktır. Görünen adı uygulama ayarlarından değiştirebilirsiniz. ‘Ayar’ simgesine dokunun ve ardından ‘Ad’ alanındaki adı değiştirin.

Attendant uygulamasını yardımcı toplantı sahibi (veya toplantı sahibi) yaptıktan sonra, tüm toplantıyı uygulamadan yönetebilirsiniz. Uygulama şu ayrı sekmelere sahip olacaktır:

Tüm katılımcılar için işe yarayan tümünü sessize alma, katılımı sayma vb. Gibi seçenekleri görüntülemek için ‘Katılımcılar’ sekmesine gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki ‘Diğer Seçenekler’ simgesine (üç noktalı menü) dokunun. Seçenekler menüsü ekranınızda görünecektir; kullanmak istediğinize dokunun.

Katılımcıya özgü Yeniden Adlandır, Kaldır, Onlar dışındaki herkesi sessize al, vb. Gibi seçenekleri görüntülemek için ‘Katılımcılar’ sekmesine gidin ve bu seçenekleri istediğiniz katılımcının adına dokunun. Seçenekler menüsü, mevcut tüm seçeneklerle birlikte ekranda açılır.

Büyük toplantıları manuel olarak yönetmek zorunda kalmak baş ağrısı olabilir. Zoom’da büyük toplantılar düzenlemeniz ve yönetmeniz gerekiyorsa, ‘Attendant for Zoom’ uygulaması bir zorunluluktur. Kullanımı kolaydır ve ücretsiz sürümün kendisi ile pek çok özellik sunar – bunu en azından bir kez denemeden geçmek zordur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top