PSA: iPhone XS ve XS Max, iOS 12.1 beta güncellemesini alıyor

Güncelleme: Bu teyit edilmiş bir haber. iPhone XS ve XS Max gerçekten de iOS 12.1 Beta’yı alıyor. Apple, iOS 12.0’ı herkes için sunmaya başladığı günün hemen ardından iOS 12.1 Beta güncellemesini yayınladı. İPhone XS ve XS Max, 12.1 Beta piyasaya sürüldüğünde piyasaya sürülmediğinden, geliştirici portalı iPhone XS ve XS Max için iOS 12.1 Geliştirici beta […]

Güncelleme:
Bu teyit edilmiş bir haber. iPhone XS ve XS Max gerçekten de iOS 12.1 Beta’yı alıyor.

Apple, iOS 12.0’ı herkes için sunmaya başladığı günün hemen ardından iOS 12.1 Beta güncellemesini yayınladı. İPhone XS ve XS Max, 12.1 Beta piyasaya sürüldüğünde piyasaya sürülmediğinden, geliştirici portalı iPhone XS ve XS Max için iOS 12.1 Geliştirici beta geri yükleme dosyalarına sahip değildi. ANCAK Apple destek topluluğundaki bir kullanıcı, iPhone XS’sinde iOS 12.1 Geliştirici Beta güncellemesini alıyor.

Mesele şu ki, kullanıcı iPhone XS’ini, iOS Public Beta Profili yüklü olan önceki iPhone 7’nin bir iCloud yedeklemesinden bir geri yükleme ile ayarladı. Ancak, iOS 12 Beta profilini iPhone XS’sine yüklemedi, ancak iOS 12.1 Beta güncellemesini alıyor. Bunun iCloud yedeklemesi nedeniyle gerçekleşmesi anlaşılabilir, ancak hepimiz iPhone XS’in iOS 12.1 beta’yı almayacağı konusunda hemfikir olmadık mı?

İOS 12.1 Genel Beta güncellemesini alan iPhone XS’in ekran görüntüsü (kaynak)

Bunun yanlışlıkla olduğuna inanmaya meyilliyiz, ancak Apple yanlışlıkla birinin yeni iPhone XS veya iPhone XS Max’ına bir Beta yazılımı gönderirse bu büyük bir hata olur.

Herhangi biriniz yeni iPhone cihazlarını ele geçirdiyse, Apple’ın gerçekten iPhone XS ve XS Max için iOS 12.1 Beta’yı kullanıma sunup sunmadığını onaylamak için iOS 12 Beta konfigürasyon profilini cihazınıza yükleyebilir misiniz?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top