İPhone'dan Şarkılar Nasıl Kaldırılır

İstenmeyen müzikleri silerek iPhone’unuzda Boş Alan.

En sevdiğiniz şarkıların tümünü iPhone’unuzda bulundurmak harika olabilir – asla ağ sorunları hakkında endişelenmenize veya verilerinizi aynı şarkılara harcamanıza gerek kalmaz. Ancak, müzikleri bulut yerine iPhone’unuzda yerel olarak depolamak da ciddi depolama sorunları oluşturabilir. Yer açmak için iPhone’unuzdaki şarkıları nasıl kaldıracağınızı veya artık dinlemek istemediğinizde öğrenin.

İPhone’unuzdan şarkı çıkarmanın iki yolu vardır.

Şarkıları her seferinde bir albüm çıkarmak

İPhone’unuzdaki Müzik uygulamasını açın. Kitaplık sekmesinde, silmek istediğiniz parçaları bulmak için Albümler veya Şarkılar’a gidin.

Silmek istediğiniz şarkıya dokunun ve basılı tutun veya ‘Diğer’ seçenekler düğmesine (üç noktalı) dokunun.

Şarkıya uzun basarak veya Müzik Uygulamasındaki Diğer seçenekler düğmesine dokunarak Şarkıyı silin.

Bir seçenekler menüsü açılacaktır. Kaldır düğmesine dokunun.

Şarkı, Müziğinizden silinecek. Kitaplıktan Albümler’i açarak da bir albümdeki tüm şarkıları tek seferde silebilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz herhangi bir şarkı için aynısını tekrarlayın.

Şarkıların tümünü aynı anda kaldırma

Birden fazla şarkıyı veya indirilen tüm şarkıları aynı anda silmek istiyorsanız, yukarıdaki yöntem zaman alıcı olabilir. Bunun yerine, iPhone Ayarlarınıza gidin. Ardından Genel »iPhone Saklama Alanı’na gidin. Listede Müzik Uygulamasını bulana kadar aşağı kaydırın ve ardından üzerine dokunun. İPhone’unuza indirilen tüm şarkılar orada listelenecektir.

Düzenle seçeneğine dokunun. Tüm şarkıları kaldırmak istiyorsanız, Tüm Şarkılar’ın yanındaki sil (-) düğmesine ve ardından ‘Sil’e dokunun.

Tüm şarkıları tek seferde Ayarlar »Genel» iPhone Saklama Alanı »Müzik’ten silin

Veya aşağı kaydırın ve Sanatçılar aracılığıyla şarkıları silin. Sil düğmesini seçerek bir sanatçının tüm şarkılarını tek seferde silebilir veya daha fazla bilgi görmek için bir sanatçıya dokunabilirsiniz.

Organizasyonun hiyerarşisi Sanatçı »Albüm» Şarkılardır. Böylece, bir sanatçının tüm şarkılarını veya bir sanatçıdan belirli bir albümü veya bir albümden tek tek şarkıları buradan silebilirsiniz.

Düzenle düğmesine ve ardından kaldırmak istediğiniz şarkının sol tarafındaki sil düğmesine dokunun.

Check Also

iPhone 14’te Rahatsız Etmeyin Nasıl Kullanılır

Gereksiz uygulama bildirimlerini ve aramaları uzak tutmak için Rahatsız Etmeyin’i kullanın Telefonlarımız bu günlerde sürekli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.