İPhone X, iOS 12'ye nasıl güncellenir?

Apple, iOS 12 güncellemesini 4 Haziran'da WWDC 2018'de açıklayacak. Yeni güncelleme, iPhone X'e bir dizi yeni özellik getirecek. İlk olarak, iOS 12 geliştirici beta yayınlanacak ve ardından ilk sürümden 2-4 hafta sonra bir genel beta yayınlanacak.

Yeni iOS sürümü, desteklenen tüm iPhone ve iPad modelleri için yeni özellikler getirirken, iPhone X iOS 12 güncellemesi, cihazın Face ID ve Animoji gibi gelişmiş özellikleri nedeniyle özellikle en ilginç özelliklere sahip olacak.

İPhone X'i iOS 12'ye güncellemek için, iPhone X'inize iOS beta profilini yüklemeniz gerekir. Beta konfigürasyon profili hem geliştiriciler hem de ortalama kullanıcılar için mevcuttur. Apple'da bir geliştirici hesabınız varsa, iOS 12 geliştirici beta profilini iPhone X'inize indirebilir ve iOS 12 güncellemesini doğrudan cihazınıza kablosuz olarak alabilirsiniz.

İOS 12 geliştirici beta sürümü, yeni iOS sürümünün duyurulmasıyla birlikte yayınlanacak. Ancak, genel beta sürümü ilk sürümden 2-4 hafta sonra piyasaya sürülecek ve iOS 12 genel beta sürümünü geliştirici beta ile aynı şekilde ancak herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Beta yapılandırma profilini yükledikten sonra, Apple yeni işletim sistemi için ilk genel beta sürümünü yayınladığında iOS 12 güncellemesini doğrudan iPhone X'inizde alacaksınız.

İOS 12 beta sürümlerini yüklemeyle ilgili sorularınız veya kafa karışıklığınız varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize sormaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilir!

İPhone 8 düşük çağrı hacmi sorunu nasıl giderilir

İPhone 8’inizde düşük görüşme sesi mi yaşıyorsunuz? Eh, yalnız değilsin. Bu sorun bir dizi iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir