İOS 12 indirilemiyor mu? Bu düzeltmeleri deneyin

İOS 12 güncellemesi, iPhone / iPad’inize kablosuz olarak veya bilgisayarınızdaki iTunes üzerinden indirilebilir. Ancak bugün milyonlarca iOS kullanıcısına sunuluyor, bu nedenle Apple, sunucularındaki yükü azaltmak için güncellemeyi aşamalar halinde kullanıma sunacak.

İOS 12 güncellemesi şu anda iPhone’unuza indirilemiyorsa birkaç saat içinde veya yarın tekrar deneyin. Güncelleme mevcutsa ancak indirilmesi çok uzun sürüyorsa, bilgisayarınıza iTunes aracılığıyla indirmenizi / yüklemenizi öneririz.

DÜZELTME: Güncelleme Hatası Yüklenemiyor

İPhone’unuzda “iOS 12 yüklenirken bir hata oluştu” mesajını alırsanız, Daha sonra hatırlat’a dokunun ve iPhone’unuzu yeniden başlatmaya zorlayın.

Yeniden başlattıktan sonra güncellemeyi tekrar yüklemeyi deneyin. İşe yaramalı. Ancak, yeniden başlatmak işe yaramazsa, iOS 12’yi yüklemenin daha fazla yolu için iOS 12’ye Nasıl Güncelleme Yapılır hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

İTunes 12.9’a güncelleyin

İOS 12’yi iTunes aracılığıyla bile indiremiyorsanız, muhtemelen bilgisayarınızda eski bir iTunes sürümü yüklüdür. Apple.com adresindeki iTunes indirme sayfasına gidin ve Windows veya Mac makinesi için yazılımın en son kopyasını alın.

OKUYUN: Apple, Windows için iTunes 12.9’u yayınladı

İTunes 12.9’u bilgisayarınıza yükledikten sonra, iPhone’unuzu tekrar bilgisayara bağlayın ve iOS 12’yi indirip yüklemek için Güncellemeleri Kontrol Et düğmesine basın.

IPSW Firmware dosyasını kullanarak iOS 12’ye manuel olarak güncelleme yapın

Hiçbir şey işe yaramazsa, iOS 12 IPSW ürün yazılımı dosyasını indirebilirsiniz.
ve iPhone veya iPad’inize manuel olarak yükleyin. Bir iOS ürün yazılımını manuel olarak yüklemek, düşündüğünüzden daha kolaydır ve iOS 12’yi yüklemenin kurşun geçirmez bir yöntemidir. İOS 12 aygıt yazılımı dosyalarını aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz:

iPhone ve iPad için iOS 12 IPSW Ürün Yazılımını İndirin

İlginizi Çekebilir!

İPhone 8 düşük çağrı hacmi sorunu nasıl giderilir

İPhone 8’inizde düşük görüşme sesi mi yaşıyorsunuz? Eh, yalnız değilsin. Bu sorun bir dizi iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir