iPhone 7 iOS 12 güncellemesi: Çıkış tarihi ve söylentiler

Apple, 4 Haziran’da gerçekleştirilecek ve 8 Haziran’a kadar sürecek olan WWDC 2018’de iOS 12 güncellemesini duyuracak. Yeni iOS sürümü, iPhone ve iPad cihazlarına tonlarca yeni özellik ve kullanıcı arayüzü yükseltmeleri getirecek. İPhone 7 iOS 12 güncellemesi, piyasaya çıktığında diğer cihazların yanında yer alacak. Apple, eski iPhone ve iPad modelleri için sık sık yeni iOS özelliklerini […]

Apple, 4 Haziran’da gerçekleştirilecek ve 8 Haziran’a kadar sürecek olan WWDC 2018’de iOS 12 güncellemesini duyuracak. Yeni iOS sürümü, iPhone ve iPad cihazlarına tonlarca yeni özellik ve kullanıcı arayüzü yükseltmeleri getirecek. İPhone 7 iOS 12 güncellemesi, piyasaya çıktığında diğer cihazların yanında yer alacak.

Apple, eski iPhone ve iPad modelleri için sık sık yeni iOS özelliklerini azaltıyor. Bununla birlikte, iPhone 7 için iOS 12 güncellemesi çoğunlukla iPhone 8’inkine benzemelidir. İOS 12’nin, birçok yeni özelliği kaybedecek olan iPhone 6 iOS 12 güncellemesinin aksine, iPhone 7’nin kullanabileceği birçok yeni özelliği getirdiği söyleniyor iOS 12.

Söylentilere göre Apple, iOS ve Mac uygulamalarını iOS 12 ve macOS 10.14 ile tek bir platformda birleştirecek. Ancak bize sorarsanız, Apple’ın bunu bu yıl yapması pek olası görünmüyor. Ancak sonunda ve büyük olasılıkla WWDC 2019’daki iOS 13 ile gerçekleşecek.

İPhone 7 iOS 12 güncellemesinin getireceği yeni özellikler

iPhone 7’nin desteklemeyeceği iOS 12 özellikleri

iPhone 7 iOS 12 Yayın tarihi

iPhone 7, piyasaya çıktığında iPhone 8 ve iPhone X ile birlikte iOS 12 güncellemesini alacak. Apple’ın 4 Haziran’da başlayacak WWDC 2018’de iOS 12 için bir geliştirici beta yayınlaması bekleniyor.

Bununla birlikte, iOS 12 geliştirici beta sürümlerini yüklemek için bir geliştirici hesabınızın olması gerekir. Ancak birkaç gün / hafta bekleyebilirseniz Apple, Apple Beta Yazılım Programına katılarak herkesin desteklediği iPhone cihazlarına ücretsiz olarak indirip yükleyebileceği iOS 12 genel beta sürümleri de sağlayacaktır.

Beta kullanıma sunulduğunda, iOS 12’yi iPhone 7’nize yüklemek için iPhone ve iPad’e iOS beta’nın nasıl yükleneceğine ilişkin kullanışlı kılavuzumuzu takip edebilirsiniz.

Tüm bunlar söylendi ve yapıldı, iPhone 7 iOS 12 güncellemesiyle ilgili gelecekteki tüm haberler için bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun. Bu sayfayı her zaman iOS 12’deki en son bilgilerle güncel tutacağımızdan emin olacağız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top