Microsoft Windows, Office ve Adobe Anahtarları Impkeys'den mi yoksa GVGMall Legit'ten mi Satın Alınır?

Bir avuç çevrimiçi perakendeci, Microsoft Ürün anahtarlarını düşük bir fiyata satıyor. Bu tuşlar kusursuz çalışır. Ancak bu web siteleri tarafından alınan ücretler gerçek olamayacak kadar iyi.

Impkeys şu anda Windows 10 Pro ve Microsoft Office Professional Plus 2016 için ürün anahtarlarını sırasıyla 20 $ ve 25 $ gibi düşük bir fiyata veriyor. Bu çılgın bir fiyatlandırma. Microsoft, aynı Windows 10 Pro lisansını 200 $ ‘a ve Office Professional 2016 lisansını 400 $’ a satıyor.

Ve bu sadece Microsoft değil. Impkeys’de 1 yıllık Adobe Creative Cloud üyeliğini yalnızca 100 ABD doları ödeyerek alabilirsiniz. Bu üyeliği Adobe’den alırsanız, size 500 dolara mal olacak.

Benzer bir başka site GVGMall , birkaç Microsoft ürünü için ürün anahtarlarını yaklaşık aynı fiyata satıyor.

Öyleyse, soru akla geliyor – bu siteler yasal mı? Impkeys güvenilir mi?

Gerçek değiller

Fiyatlandırma göz önüne alındığında, bu sitelerin büyük olasılıkla MSDN lisanslarını sattığını söylemek kolaydır. Orijinal Microsoft ürün anahtarları satıyorlar, ancak anahtarlar, abonelik ücreti ödeyen BT Uzmanları için Microsoft Yazılım Geliştirici Ağı (MSDN) veya TechNet’e yöneliktir.

Bu perakendeciler, kurumsal kullanım için tasarlanmış, yukarıda belirtilen Microsoft programlarından dağıtılan ürün anahtarlarının kullanım koşullarını muhtemelen ihlal ediyorlar.

Impkeys, GVGMall veya diğer benzer perakendecilerden bir ürün anahtarı satın alırsanız, anahtarınızın süresi gelecekte bir noktada sona erecektir. Çünkü 10 farklı alıcıya tek bir anahtar satıyorlar. Bir MSDN lisanslı anahtar, Windows’u etkinleştirmek için on bilgisayarda kullanılabilir, ancak bir yerde biri Windows makinesinden ikisini etkinleştirmek için aynı anahtarı kullanırsa ve anahtar 10 etkinleştirmeyi aşarsa, Microsoft bir ihlal algılayabilir ve anahtarın daha fazla kullanılmasını engelleyebilir.

TL; DR

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Discord Stream Sharing Discoloration in Windows

Windows’ta Discord Akış Paylaşımı Renk Değişikliği Nasıl Onarılır

Discord ekran paylaşımı sırasında görüntüde bozulma veya renklerin solması mı var? Bu çözümlere göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir