iOS 11.4.1 iPhone'unuza İndirilmiyor mu? İTunes ile deneyin

Apple, iPhone ve iPad cihazları için bir süre önce iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme, cihazınızın Ayarlar bölümündeki Yazılım Güncellemeleri bölümünden kablosuz olarak indirilebilir.

Ancak herhangi bir nedenle iOS 11.4.1, cihazın dahili sistemleri aracılığıyla iPhone veya iPad'inize indirilmiyorsa, Mac veya Windows PC'nizdeki iTunes'u kullanarak iOS 11.4.1'e güncellemeyi de deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak iTunes'un en son sürümünü bilgisayarınıza yükleyin. Bilgisayarınızda zaten iTunes yüklüyse, mevcut en son sürüme güncellendiğinden emin olun.

→ iTunes'u indirin

Orijinal bir USB kablosu kullanarak iPhone veya iPad'inizi bilgisayara bağlayın. İTunes'un iPhone'unuzu algılaması için birkaç saniye bekleyin. İTunes, iPhone ekranını otomatik olarak göstermezse, Müzikler, Filmler, TV Şovları açılır menüsünün yanındaki küçük iPhone simgesine tıklayın.

İPhone ekranı iTunes'da açıldığında, Güncellemeyi Kontrol Et düğmesine basın. Bir güncelleme varsa, en son iOS sürümünü (bu durumda 11.4.1) indirmeniz istenir.

İOS güncellemesini indirip yüklemesine izin vermek için iPhone'unuzu iTunes'a bağlı tutun.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir