Google Meet Party Düğmesi Nasıl Elde Edilir

Pandemi hepimizi evde kalmaya ve çalışmaya, derslere katılmaya ve hatta evimiz dediğimiz duvarların sınırlarından sosyalleşmeye zorladı. Google Meet gibi video konferans uygulamaları bu eşi görülmemiş zamanlarda kurtarıcılarımız oldu. Uygulama akranlarımız, ailemiz ve arkadaşlarımızla sanal olarak bağlantı kurmamızı sağlar. Ancak sanal kurulumda işler oldukça kolay sıkıcı olabilir. Günlük Google Meet toplantılarınıza neşe ve eğlence getirecek bir […]

Pandemi hepimizi evde kalmaya ve çalışmaya, derslere katılmaya ve hatta evimiz dediğimiz duvarların sınırlarından sosyalleşmeye zorladı. Google Meet gibi video konferans uygulamaları bu eşi görülmemiş zamanlarda kurtarıcılarımız oldu. Uygulama akranlarımız, ailemiz ve arkadaşlarımızla sanal olarak bağlantı kurmamızı sağlar.

Ancak sanal kurulumda işler oldukça kolay sıkıcı olabilir. Günlük Google Meet toplantılarınıza neşe ve eğlence getirecek bir şey arıyorsanız, ne kadar küçük olursa olsun, doğru yerdesiniz. Google Meet Party düğmesi, toplantılarınıza “Parti” düğmesi ekleyen bir Chrome uzantısıdır. Dolayısıyla, tek bir düğme kadar küçük bir şeyle toplantılarınıza tam anlamıyla neşe ve neşe katıyor.

Google Meet Party Düğmesi Chrome Uzantısını Yükleme

Google Meet Party düğmesini almak için Chrome uzantısını indirmeniz gerekir. Tarayıcınızda Chrome web mağazasını açın ve “Google Meet Parti Düğmesi” ni arayın. 

Uzantıyı yüklemek için ‘Chrome’a ​​Ekle’ düğmesine tıklayın.

Uzantıyı eklemek isteyip istemediğinizi soran bir onay iletişim kutusu görünecektir. Kurulumu tamamlamak için ‘Uzantı ekle’ düğmesine tıklayın.

Uzantı simgesi, Google Meet toplantılarında kullanılmaya hazır diğer uzantılarla birlikte adres çubuğunuzda görünecektir.

Google Meet Party Düğmesini Kullanma

Şimdi meet.google.com adresine gidin ve katılmak istediğiniz toplantıya katılın veya başlayın. Toplantı ekranınızın sol üst köşesinde, daha önce bulunmayan iki ‘Party Popper’ simgesi bulacaksınız.

İlk düğme, ekranınızın ortasında basit bir konfeti patlaması yaratır. İkincisi, tüm ekranı kaplayan ve hatta daha uzun süre devam eden daha kapsamlı bir patlama yaratır.

İlki ücretsizdir ve toplantıda uzantının yüklü olduğu herkes onu görebilir.

Parti popper efekti ücretsizdir ve toplantıdaki uzantının yüklü olduğu herkes düğmeyi tıkladığınızda bunu görebilir.
( Bir kişi tıklattığında toplantıdaki iki katılımcının ekranındaki etkinin önizlemesi. )

Not: Yalnızca Google Meet Parti Düğmesi uzantısının yüklü olduğu katılımcılar kendi ekranlarında parti popper efektini görebilir.

İkincisi, uzantı için bir lisans satın almanızı gerektiren bir Pro özelliğidir. Uzantının yüklü olduğu toplantıdaki herkes, ekranlarında 15 saniyelik uzun havai fişek efektini görebilir. Yani, temel olarak, diğer katılımcıların onu görmek için bir Pro hesabına ihtiyacı yoktur.

Ücretsiz bir hesapla ikinci düğmeye tıklarsanız, ekranınızda havai fişekler söner, ancak toplantıdaki hiç kimse onu göremez.

Yalnızca bir düğme toplantılarınıza eğlence katabilir. Etkin konuşmacının sözünü bile kesmeden, toplantıdaki herhangi bir şeydeki mutluluğunuzu ve coşkunuzu tek bir tıklama ile ifade edebilirsiniz. Toplantıda kullandığınızda herkesin yüzüne bir gülümseme getireceği kesin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top