[İndir] iOS 12 Beta 3 yayınlandı, IPSW aygıt yazılımı dosyalarını buradan alın

Geçen haftaki Public Beta sürümünden sonra, Apple şimdi iOS 12 destekli tüm cihazlar için iOS 12 Developer Beta 3 güncellemesini yayınladı. İPhone'unuzda zaten iOS 12 Beta profili yüklüyse, iOS 12 Beta 3'ü cihazınıza indirmek için Ayarlar »Genel» Yazılım güncellemeleri bölümüne gidin.

İOS 12 Beta 3 sürüm notları, kullanıcıların ilk Developer Beta sürümünden bu yana karşılaştıkları mevcut iOS 12 sorunları için bir dizi düzeltmeden bahsediyor. İPhone'unuzda iOS 12 Public Beta kullanıyorsanız, bu sizin için bir güncelleme değildir. Public Beta 2 sürümü için birkaç gün beklemeniz gerekiyor.

iOS 12 Beta 3'teki yenilikleri görün [Tam Değişiklik Günlüğü]

İPhone'unuzda zaten iOS 12 geliştirici beta çalıştırıyorsanız, iOS 12 Beta 3'e güncelleme yapmanın en iyi yolu Ayarlar altındaki Yazılım Güncellemeleri bölümünden geçer. Aksi takdirde, iOS 12 Beta 3 IPSW aygıt yazılımı dosyalarını aşağıdaki indirme bağlantısından alın ve bilgisayarınıza iTunes aracılığıyla manuel olarak yükleyin.

İOS 12 Beta 3 IPSW Donanım Yazılımı Dosyalarını İndirin

İPhone'unuz için ürün yazılımı dosyasını edindikten sonra, iOS 12 Beta 3'ü IPSW ürün yazılımı dosyası aracılığıyla cihazınıza yüklemek için ayrıntılı bir adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

→ Windows ve Mac'te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir