AI destekli Doublicat uygulamasını kullanarak Yüzünüzü GIF Memlerine Nasıl Yapıştırırsınız?

GIF’ler, tepkilerinizi ve duygularınızı ifade etmenin çok eğlenceli bir yoludur. İnternette yeterince uzun süre kaldıysanız, muhtemelen bir milyon GIF mem gördünüz ve binlerce kez cesaretinizi güldürdünüz.

Şimdi, Doublicat gibi yapay zeka tabanlı araçların gelişiyle 2020 yılı, GIF memleri için çok daha ilginç hale gelmek üzere.

Doublicat, GIF resimlerindeki yüzleri kendi yüzünüzle değiştirmenize olanak tanır. Bunu RefaceAI teknolojisi yardımıyla yapar. Uygulama sizi yaşlı, genç, üzgün, mutlu ve daha fazlasını yapacak kadar güçlüdür ve yüzünüzü bir GIF memdeki karakterin orijinal görünümüne tam olarak değiştirir.

Uygulama hem iPhone hem de Android kullanıcıları için ücretsiz olarak mevcuttur. Aşağıdaki ilgili mağaza bağlantılarından indirebilirsiniz.

İPhone için Doublicat

Doublicat Android için

Doublicat uygulamasını kullanarak bir GIF’deki yüz nasıl değiştirilir

Öncelikle, yukarıdaki bağlantıları kullanarak Doublicat uygulamasını iPhone veya Android cihazınıza indirin.

Yüklendikten sonra, cihazınızda Doublicat uygulamasını açın. Fotoğrafınızın görüntü işleme ve yüz dönüştürme için uygulamanın sunucusuna yükleneceğine dair bir sorumluluk reddi beyanı ile birlikte kendinizden bir selfie çekmeniz istenecektir. Bu, uygulamanın yüzünüzü GIF’lere dönüştürmesi için gereklidir.

Uygulamanın fotoğrafınızı sunucusuna yüklemesi (ve muhtemelen kaydetmesi) konusunda sorun yaşıyorsanız, başlamak için Kabul Ediyorum düğmesine dokunun.

Şartları ve koşulları kabul ettiğinizde, uygulama telefonunuzun kamerasına erişim izni isteyecektir. İzin verin ve kullanıcı arayüzünde yönlendirildiği gibi kendi özçekiminizi yapın. Yüzünüzü ekrandaki Oval şekle sığdırın ve yüzünüzü çekmek için deklanşör düğmesine tıklayın.

💡 İpucu
Özçekimi düz bir şekilde alın. Uygulama, yüz ifadenizi yine de bir GIF memesine sığacak şekilde değiştirmek için AI kullanır.

Yüzünüzü Oval şekle sığdırın ve deklanşör düğmesine tıklayın

Uygulama daha sonra yüz özelliklerinizi okumak için fotoğrafınızı tarayacaktır. Uygulama tarafından taranan görüntüyü onaylamak için kontrol (✔️) düğmesine dokunun.

Mavi onay düğmesine dokunarak fotoğrafı onaylayın

Uygulamanın ana ekranında, yüzünüzü değiştirebileceğiniz ve kişisel GIF memlerinizi oluşturabileceğiniz, filmlerden ve TV şovlarından alınan sonsuz bir ünlü GIF resimleri listesi vardır.

Devam edin ve yüzünüzle değiştirmek istediğiniz bir GIF seçin. “Sabah Şovu” dizisinden bu “Cory Ellisen” GIF’ini kullanacağız. Bu GIF, Doublicat’ın oldukça iyi idare ettiği yüz hareketlerine sahiptir.

Uygulamadaki listeden bir GIF mem seçtikten sonra, yüzünüzü memdeki kişiyle değiştirmek için Yenile düğmesine dokunun.

Bir GIF seçtikten sonra Yenile düğmesine dokunun

Uygulamanın isteğinizi işlemesine ve GIF memesini kendi yüzünüzle yeniden düzenlemesine izin verin. Biraz zaman alabilir ve uygulama GIF memesini yeniden düzenlerken bir reklam görmeniz gerekebilir.

İşlem bittiğinde, ekranda bir kontrol (✔️) düğmesi gösterilecektir. Kişisel GIF memenizi görüntülemek için üzerine dokunun.

Kişisel GIF’inizi görüntülemek için Mavi onay işareti düğmesine dokunun.

Yeni oluşturulan GIF’in önizleme ekranında, Görüntüyü cihazınıza GIF veya Video olarak kaydet seçeneğini göreceksiniz. Ayrıca GIF’i, paylaşım menüsünden istediğiniz herhangi bir uygulama ile doğrudan paylaşabilirsiniz.

Kişisel GIF memenizi kaydetmek için Kaydet düğmesine dokunun

Bu Nasıl Yapılır kılavuzu için Doublicat uygulamasını kullanarak oluşturduğumuz son GIF resmi aşağıdadır.

Doublicat kullanılarak oluşturulmuş yüz değiştirilmiş GIF görüntüsü

Doublicat kullanarak kişisel GIF memlerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşırken eğlenin.

🍻

İlginizi Çekebilir!

How to Set a Timer on Your iPhone Camera for Perfectly Timed Shots

iPhone Kameranızda Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır

iPhone'unuzun kamerası için bir zamanlayıcı ayarlamaya ilişkin takip edilmesi kolay talimatlar, hiçbir anı kaçırmamanızı sağlar. Grup fotoğrafları ve çarpıcı selfie'ler için mükemmeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir