[Hata] iOS 12 beta rastgele yeniden başlatılıyor

Güncelleme: iOS 12 Beta 5 kullanıyorsanız ve iPhone'unuzda rastgele yeniden başlatmalar yaşıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen Mesajlar uygulamasıdır. Birden fazla kullanıcı, Beta 5'te Mesajlar uygulamasını kullanırken cihazlarında rastgele yeniden başlatmalar bildirdi.

Şu an itibariyle, bu sorunun çözümü yok. Ancak bir sonraki Geliştirici Beta veya Herkese Açık Beta sürümünün sorunu çözmesini sağlamak için, bunu Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla Apple'a bildirdiğinizden emin olun.

İOS 12 beta, desteklenen tüm cihazlarında oldukça sorunsuz çalışıyor. Bununla birlikte, geliştirici beta sürümünün bazen kullanılırken iPhone X'imizi rasgele yeniden başlattığını gördük.

iOS 12 geliştirici beta hızlıdır ve mükemmel pil ömrü sunar. Ancak kararlılık sizin için bir zorunluluksa, iOS 12 beta'yı henüz iPhone'unuzda günlük sürücü olarak kullanmamak muhtemelen en iyisidir. Beta sürümü kusursuz çalışsa da, bazen sistemi görünürde bir neden olmadan rastgele yeniden başlatır.

Ancak yeniden başlatma hızlı ilerliyor. Ve iOS'un çoklu görevi işleme biçimi sayesinde, iPhone iOS 12'de rasgele yeniden başlatıldığında, yeniden başlatmanın tamamlanması için birkaç saniye beklemekten başka herhangi bir iş akışı engeline bile çarpmazsınız. Her şey yeniden başlatmadan önceki gibi görünüyor.

Bu sorunu Apple'a bildireceğimizden emin olacağız. İOS 12 çalıştırıyorsanız ve benzer kararlılık sorunları yaşıyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11 çalıştıran bir iPhone’da özel zil sesleri nasıl ayarlanır

Apple’ın iPhone’u bazı iyi zil sesleri önceden yüklenmiş olarak gelir. Varsayılan zil sesi (Açılış) ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir