Filmler ve Diziler için Netflix’te IMDB Derecelerini Görme

ZRate Chrome Uzantısını kullanarak Filmler ve Diziler için Netflix’te IMDB derecelendirmelerini görme Tüm filmler ve diziler posterlerde harika görünüyor. Ama bu, izlemeniz gerekip gerekmediğine karar vermenin bir yolu değil. Filmleri keşfetmeye yardımcı olan tek faktör, IMDB, Rotten Tomatoes ve Metacritic gibi sitelerdeki bir film için kullanıcı derecelendirmeleridir. Netflix, film derecelendirme siteleriyle entegre değildir çünkü bu, […]

ZRate Chrome Uzantısını kullanarak Filmler ve Diziler için Netflix’te IMDB derecelendirmelerini görme

Tüm filmler ve diziler posterlerde harika görünüyor. Ama bu, izlemeniz gerekip gerekmediğine karar vermenin bir yolu değil. Filmleri keşfetmeye yardımcı olan tek faktör, IMDB, Rotten Tomatoes ve Metacritic gibi sitelerdeki bir film için kullanıcı derecelendirmeleridir.

Netflix, film derecelendirme siteleriyle entegre değildir çünkü bu, platformda daha az içerik tüketmenize neden olabilir. Ancak bu yeni Chrome uzantısı – zRate – sayesinde artık Netflix web sitesinde her film ve TV şovu için kullanıcı derecelendirmelerini Chrome’da görüntüleyebilirsiniz.

zRate Chrome uzantısı, Netflix’teki her film listesinin altına IMDB, Roten Tomatoes veya Metacritic’ten derecelendirmeler ve film veya TV şovu sezonunun konusu, oyuncu kadrosu ve yayınlanma yılı gibi özelleştirilebilir bilgiler içeren basit bir bilgi kutusu ekler.

Bilgi kutusu özelleştirilebilir. Yalnızca yayınlanma yılı ve arsa ile IMDB ve Roten Tomatoes’dan derecelendirmeleri göstermek için özelleştirdiğiniz gibi, yalnızca görmek istediğiniz bilgileri etkinleştirmeyi seçebilirsiniz.

Netflix’teki zRate bilgi kutusunda görüntülemek istediklerinizi özelleştirin

ZRate uzantısını Chrome Web Mağazası bağlantısından ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz.

ZRate Chrome Uzantısını İndirin

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top