Chrome’da ‘Google Meet için Filtreler’ Uzantısı Nasıl Kullanılır?

Google Meet, görüntülü toplantılar yapabileceğiniz harika bir uygulamadır. Sadece bir Google hesabıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir ek yazılım indirmenize bile gerek yoktur – tek ihtiyacınız olan tarayıcınızdır. Özellikle bu günlerde görüntülü toplantılar düzenlemenin bu kadar popüler olmasına şaşmamalı. Google Meet Uzantısı için Filtreleri Yükleyin Google Meet için Filtreler, Google Meet’te bir videolu toplantıda filtreleri […]

Google Meet, görüntülü toplantılar yapabileceğiniz harika bir uygulamadır. Sadece bir Google hesabıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir ek yazılım indirmenize bile gerek yoktur – tek ihtiyacınız olan tarayıcınızdır. Özellikle bu günlerde görüntülü toplantılar düzenlemenin bu kadar popüler olmasına şaşmamalı.

Google Meet Uzantısı için Filtreleri Yükleyin

Google Meet için Filtreler, Google Meet’te bir videolu toplantıda filtreleri kullanmak için yüklemeniz gereken bir Chrome uzantısıdır. Chrome Web Mağazası’na gidin ve “Google Meet İçin Filtreler” i arayın. 

Google Meet için Filtreler Alın

Chrome Web Mağazası’nda “Google Meet için Filtreler” listesine ulaştığınızda, bunu tarayıcınıza yüklemek için “Chrome’a ​​Ekle” düğmesini tıklayın.

Bir onay iletişim kutusu görünecektir. Onaylamak için “Uzantı ekle” düğmesini tıklayın.

Google Meet için Filtreleri Kullanma

Uzantıyı yükledikten sonra, Google Meet’te kullanıma hazır olacaktır. Ekstra konfigürasyona gerek yoktur. Uzantı, Google Meet ekranınıza uygulamak istediğiniz filtreleri seçmenize izin verecek basit bir araç çubuğu ekleyecektir. Araç çubuğu, yalnızca videonuzu açtığınızda etkin bir toplantıda kullanılabilir olacaktır.

Filtreler araç çubuğu ekranın sol üst köşesinde görünecektir. Bir filtre uygulamak için, mevcut tüm filtreleri görmek üzere ‘Filtreler’ düğmesine tıklayın.

Mevcut seçeneklerden uygulamak istediğiniz filtreyi seçin ve ardından filtreler araç çubuğunu daraltmak ve toplantı ekranına dönmek için ‘Kapat’ düğmesine tıklayın.

Seçilen filtre videonuza uygulanacak ve toplantıdaki herkes yalnızca filtrelenmiş video yayınınızı görecek.

Chrome için Filtreler için Google Meet uzantısıyla, Google Meet’te canlı bir görüntülü toplantıda filtre uygulamak çocuk oyuncağı. Ücretsiz olarak parmaklarınızın ucunda bulunan 12 filtreden herhangi birini seçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top