Gmail’deki Biçimlendirilmiş Konu Satırlarıyla E-postalarınızı Öne Çıkarın

Herkes her gün yüzlerce e-posta alıyor ve hiç kimsenin gelen kutularındaki her bir e-postayı açmadığı bir gerçek. Dolayısıyla, birine önemli bir e-posta gönderirken, içeriğiniz açılmıyorsa bile ne kadar mükemmel olduğu önemli değildir. E-postanızın açıldığından emin olmak için, kalabalığın geri kalanı için benzersiz olduklarından emin olmanız gerekir.

CloudHQ tarafından biçimlendirilmiş E-posta Konu Satırları , e-postalarınızın alıcının gelen kutusunda göze çarpmasına yardımcı olarak postanızın okunma şansını artıran harika bir araçtır.

Bu araç, tarayıcınız için bir uzantı olarak mevcuttur. Bu uzantıyı Chrome Web Mağazası’ndan yükleyebilirsiniz.

Chrome Web Mağazası Bağlantısı

Chrome veya Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcınızda cloudHQ uzantısına göre Biçimlendirilmiş E-posta Konu Satırları indirme sayfasını açmak için yukarıdaki bağlantıya tıklayın . Ardından , uzantı yükleme sayfasının yanındaki Chrome’a ​​Ekle düğmesini tıklayın.

Uzantıyı tarayıcınıza yüklemek için “Chrome’a ​​Ekle” yi tıklayınUzantının kurulumunu onaylamak için ekranınızda bir iletişim kutusu görünecektir.  Uzantı, birkaç saniye içinde tarayıcıya yüklenecektir.

Uzantı ekle düğmesine tıklayın kurulumu onaylayınUzantı tarayıcınıza eklenecek ve simgesi tarayıcının adres çubuğunun yanındaki diğer uzantılar arasında görünecektir.

Uzantıyı tarayıcıda bulmakArtık, Gmail’de her e-posta oluşturduğunuzda, postanızın öne çıkmasını sağlamak için konu satırlarını biçimlendirebilirsiniz. Araç kurulduktan sonra otomatik olarak çalışır. Her e-posta yazmak istediğinizde ayrı ayrı açmanız gerekmeyecek. Ekstra Unicode kodlu geçerli karakterler olduklarından, ekran okuyucuların bu şekilde biçimlendirilmiş e-postaları okuyamamaları konusunda da endişelenmenize gerek yoktur.

Konu satırını biçimlendirmek için, biçimlendirmek istediğiniz konunun bir bölümünü seçin ve ardından Gmail’de konu alanının sağ tarafında megafona benzeyen uzantı simgesini tıklayın. Mevcut biçimlendirme seçeneklerini listeleyecektir. E-posta konunuza uygulamak için istediğiniz stili seçin.

Konu satırını seçin ve sağdaki uzantı simgesine tıklayınKonu satırının seçtiğiniz bölümü formatlanacaktır.

Biçimlendirme yalnızca konu satırının seçtiğiniz kısmına uygulanır.Belirli bir bölümü seçmezseniz , biçimlendirme tüm konu satırına uygulanacaktır. Metni seçip bir format uygulayarak konunuzun farklı bölümlerinde birden fazla format kullanabilirsiniz.

Konu satırının farklı bölümlerinde farklı biçimlendirme.Artık e-postalarınız okuyucunun gelen kutusunda göze çarparak onları etkilemeye hazır.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir