Webex’te Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Çoğu çevrimiçi hizmetin aksine, Webex hesap oluşturmayı biraz farklı şekilde ele alır. Webex Meetings için bir hesap oluştururken belirlediğiniz ad, yeni hesabınızla oturum açtığınızda sistem tarafından biraz değiştirilebilir. Ama neyse ki, doğru bir isim belirlemek oldukça basit. Sonuçta, profesyonel olmayan bir görünen ad, muhtemelen meslektaşlarınızla bir Webex toplantısında isteyeceğiniz son şeydir. Webex’teki adınızı değiştirmek için, […]

Çoğu çevrimiçi hizmetin aksine, Webex hesap oluşturmayı biraz farklı şekilde ele alır. Webex Meetings için bir hesap oluştururken belirlediğiniz ad, yeni hesabınızla oturum açtığınızda sistem tarafından biraz değiştirilebilir.

Ama neyse ki, doğru bir isim belirlemek oldukça basit. Sonuçta, profesyonel olmayan bir görünen ad, muhtemelen meslektaşlarınızla bir Webex toplantısında isteyeceğiniz son şeydir.

Webex’teki adınızı değiştirmek için, meetingapac.webex.com adresine gidin ve Cisco Webex hesabınızla oturum açın. Ardından, ekranın sağ üst köşesindeki Webex hesabınızın ‘Adı’nı tıklayın ve menüdeki mevcut seçeneklerden’ Profilim’i seçin.

Webex Profil ayarları ekranınızda, ekrandaki adınızın altındaki ‘Profilimi Düzenle’ düğmesini tıklayın.

‘Adınızı’ ve ‘Soyadınızı’ girin ve ardından sayfanın altındaki ‘Kaydet’ düğmesine tıklayın.

Kaydet düğmesini tıkladıktan sonra, güncellenmiş adınızı doğrulayabileceğiniz profil ayarları sayfanıza geri yönlendirileceksiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top