iPhone XS ve iPhone XR, yalnızca 240 fps'de ağır çekim videolar kaydeder

Apple, iPhone XS, XS Max ve iPhone XR’deki donanımı yeni A12 Bionic çip ile geliştirmiş olabilir, ancak şirket 2018 iPhone modellerinde ağır çekim kayıt yeteneklerini geliştiremedi.

İPhone XS, XS Max ve XR, yalnızca 240 fps’ye kadar ağır çekim kaydı yapar. Bu, 960 fps’de zahmetsizce ağır çekim videoları kaydeden Android sahnesindeki çoğu amiral gemisi cihazının yeteneklerinin çok altında. Hatta bazıları 1080p çözünürlükte 960 fps yapar.

OKUYUN: iPhone XS ve iPhone XR’de Çift SIM nasıl kullanılır?

Peki Apple’ı geride tutan nedir? İPhone XS ve XS Max, alıcılara bir servete mal oldu. Bu cihazlar, piyasadaki en iyi teknolojiye sahip olmalıdır, ancak elde ettiğiniz şey, 4 yaşındaki bir iPhone 6’nın bile yapabileceği bir şeydir (720p çözünürlükte 240 fps ağır çekim kayıt).

Galaxy S9 + ‘da iPhone X’in 240 fps ağır çekim kaydı ile 960 fps süper ağır çekim kaydının video karşılaştırmasını izleyin. Ve dünyanın Android tarafında gördüklerinizi beğenip beğenmediğinizi bize söyleyin.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir