iPhone XS Renkleri Cesur ve Coşkulu olacak

Apple, 12 Eylül 2018'de düzenlenecek bir etkinlikte yeni iPhone modellerini duyuracak. Şimdiye kadarki sızıntılara göre, yeni iPhone iPhone XS olarak adlandırılacak ve kesinlikle Altın rengi seçeneğiyle gelecek.

Söylentilere göre Apple, iPhone XS'i Altın, Mavi ve Turuncu renk seçenekleriyle piyasaya sürecek. 9'dan 5mac'a kadar olan son sızıntılar, daha önce sızan yeni Altın rengini doğruluyor. Diğer renk seçenekleri de gerçek olabilir.

Merak ediyorsanız, iPhone X'in Uzay Grisi ve Gümüş renk seçenekleri muhtemelen iPhone XS için de kalacaktır. Gri ve Beyaz, Apple'ın yaygın olarak popüler olan iPhone cihazları için vazgeçmeyeceği klasik renk seçimleridir.

Sızdırılan görsellere göre altın iPhone XS, geçen yıl iPhone 8 ve 8 Plus'ta gördüğümüz soft gold renginden farklı olacak. İPhone XS Gold cesur ve coşkulu olacak.

İPhone XS piyasaya sürüldüğünde yalnızca Uzay Grisi, Gümüş ve yeni Altın renk seçenekleriyle sunulabilir. Turuncu, Mavi ve muhteşem Ürün Kırmızı iPhone XS, birkaç ay sonra piyasaya sürülebilir.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir