İPhone XS ve iPhone XS Max'i Sıfırlama

İPhone XS ve iPhone XS Max’i sıfırlamak, yapılacak en basit şeylerden biridir. Apple’ın iCloud ve iTunes’daki (bir bilgisayarda) sağlam yedekleme özellikleri sayesinde, iPhone’u sıfırladıktan sonra geri yüklemek çok kolaydır.

İPhone XS’i cihaz Ayarlarından veya PC’nizdeki iTunes üzerinden sıfırlayabilirsiniz. Ancak, iPhone’un harici programlar aracılığıyla zorla sıfırlanmamasını sağladığı için cihaz ayarları aracılığıyla donanımdan sıfırlama yapmanızı öneririz.

İPhone XS ve iPhone XS Max Nasıl Sıfırlanır

Sıcak İpucu: iPhone XS veya iPhone XS Max’inizi sıfırlamanın amacı bir sorunu çözmekse, sıfırlama işleminden sonra cihazınızı yeni olarak ayarlamanızı öneririz.

Aygıtınızı bir iTunes veya iCloud yedeklemesinden geri yüklerseniz, iPhone XS sorunlarınızın tekrarlanma ihtimali yüksektir. Her zaman böyle olmasa da ilk seçenek olarak geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Sorun çözülmezse, tekrar sıfırlayın ve bir yedeklemeden geri yüklemeyin.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir