Windows 10 Güncellemesi 1903'ten Sonra "BattlEye Hizmeti Başlatılamadı" Hatası Nasıl Onarılır

Hilecileri oyundan uzak tutmak için birçok oyunun (Fortnite dahil) kullandığı BattlEye Anti-Cheat yazılımı, Windows 10'un en son sürümüyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi görünüyor.

Microsoft, Battle Eye hizmet motorunun eski sürümleriyle uyumsuzluk sorunu olan ve dolayısıyla bir oyunu başlatırken aşağıdaki hatalardan birini görüntüleyen Windows 10 sürüm 1903 (KB4497935) için bugün bir güncelleme yayınladı:

BattlEye'ın Windows 10 sürüm 1903 ile uyumsuzluğu, birçok kullanıcının bilgisayarlarını Windows 10 Mayıs 2019 güncellemesine güncellemeye çalışırken "Sürücü veya hizmet yükseltmeye hazır değil" hatası almasının nedenidir.

Neyse ki, BattlEye geliştiricileri Windows 10 sürüm 1903 ile uyumsuzluk sorununu düzeltti ve yazılımın oyun güncellemelerinin yanında itilen yeni bir sürümünü yayınladı.

"BattlEye Hizmeti başlatılamadı" hatası nasıl düzeltilir?

Windows 10'daki BattlEye Hizmeti hatası, oyunu güncelleyerek, yazılımı yeniden yükleyerek veya bilgisayarınızı yeniden başlatarak düzeltilebilir.

Bu sayfada paylaşılan ipuçlarını izleyerek bilgisayarınızdaki BattlEye servis sorununu çözebileceğinizi umuyoruz. Değilse, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirdiğinizden emin olun.

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Mouse Lagging Issues in Windows 11

Windows 11’de Fare Gecikmesi Sorunları Nasıl Düzeltilir

Windows 11 PC'nizdeki bu can sıkıcı hatadan kurtulmanıza yardımcı olacak kolay düzeltmeler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir