iPhone 11 Bluetooth sorunu, arabada ve diğer cihazlarla kullanmayı imkansız hale getiriyor

İOS 13, yeni iPhone sahipleri için yeterli sorun değilse, iPhone 11 ile aynı derecede sinir bozucu başka bir sorun daha var. Görünüşe göre, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro cihazlarında, bağlı bir Bluetooth cihazıyla sabit bir bağlantı sağlayamadığı bir Bluetooth sorunu var. Birçok kullanıcı, iPhone 11’in arabalarının ses sistemine nasıl bağlanamadığını açıklayan konuyu Apple Topluluğu […]

İOS 13, yeni iPhone sahipleri için yeterli sorun değilse, iPhone 11 ile aynı derecede sinir bozucu başka bir sorun daha var. Görünüşe göre, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro cihazlarında, bağlı bir Bluetooth cihazıyla sabit bir bağlantı sağlayamadığı bir Bluetooth sorunu var.

Birçok kullanıcı, iPhone 11’in arabalarının ses sistemine nasıl bağlanamadığını açıklayan konuyu Apple Topluluğu forumlarına götürdü. Bazı kullanıcılar, Bluetooth hoparlörler ve kulaklıklarla ilgili sorunları da bildirdi.

Mercedes’te bağlantı (Bluetooth). Bağlanır, sonra bağlantıyı keser, sonra tekrar bağlanır ve tekrar eder. Ayrıca, araç kontrollerini kullanırken araç ekranında “Cihaz yanıt vermiyor” yazıyor. Ciddi gecikme ve bağlantı sorunları var.

RGB-UK diyor

Başka bir kullanıcı, AirPod’lar dışındaki her Bluetooth cihazının iPhone 11 Pro’ya bağlanmada sorun yaşadığını söylüyor.

Ayrıca bağlantı sorunları var. Volvo S60, iPhone 11 pro’yu hiç görmüyor, önceki 4 modelle sorunları yoktu. Ayrıca AirPod’lar dışındaki her şey (bu yıldan itibaren) iPhone’a bluetoooth üzerinden bağlanamaz veya onu keşfedemez. 13.1 güncellemesi de yardımcı olmadı. Çok sinir bozucu.

diyor Rrroma

Yalnızca Apple topluluk forumları değil, Reddit’teki insanlar da iPhone 11 ile Bluetooth bağlantı sorunlarını bildiriyor.

Genişletmek İçin Tıklayın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top