Apple News, GarageBand, Pages ve Numbers iOS ve Mac uygulamaları yeni özelliklerle güncellendi

Apple, iOS 12’nin dün lansmanının ardından, WWDC 2018 etkinliğinde sahnede sergilenen yeni özelliklerle iOS ve Mac için güncellemeler yayınlıyor. İOS için Apple News ve GarageBand ile iOS ve Mac aygıtları için Pages and Numbers uygulamaları yeni harika özelliklerle bugün güncellemeler alıyor. Apple News iOS uygulama güncellemesi (sürüm 4.0) Apple News iOS uygulaması sürüm 4.0 Apple […]

Apple, iOS 12’nin dün lansmanının ardından, WWDC 2018 etkinliğinde sahnede sergilenen yeni özelliklerle iOS ve Mac için güncellemeler yayınlıyor.

İOS için Apple News ve GarageBand ile iOS ve Mac aygıtları için Pages and Numbers uygulamaları yeni harika özelliklerle bugün güncellemeler alıyor.

Apple News iOS uygulama güncellemesi (sürüm 4.0)

Apple News iOS uygulaması sürüm 4.0

Apple News uygulaması, “yeni kanalları ve konuları keşfetmeyi kolaylaştırmak için” yepyeni bir tasarıma kavuşuyor. Uygulamanın iPad sürümünde artık bir kenar çubuğu bulunurken, iPhone Apple News uygulaması en sevdiğiniz haber kaynağına hızlı bir şekilde erişmek için yeni bir Kanallar sekmesi alır.

Apple News v4.0’ı App Store’dan indirin [→ Doğrudan bağlantı].

GarageBand iOS uygulama güncellemesi (sürüm 2.3.6)

İPhone ve iPad aygıtları için GarageBand uygulama güncellemesi, “Dokunmatik Müzik Aleti ve Davulcu Apple Döngüleri koleksiyonu” , MIDI dosyaları için destek ve hata düzeltmeleri ekler.

GarageBand iOS v2.3.6 değişiklik günlüğü:

GarageBand’i App Store’dan ücretsiz olarak indirin [→ Doğrudan bağlantı].

İOS (v4.2) ve Mac (v7.2) için Pages güncellemesi

Pages iOS uygulaması

Apple’ın kelime işlem uygulaması Pages , hem iOS hem de Mac platformlarında büyük bir güncelleme alıyor. İOS uygulaması belgelerde, Siri Kısayollarında ve daha fazlasında hareketli çizimler için destek alırken; macOS uygulaması; Koyu Mod, Devamlılık kamerası ve doğrudan bir belgede ses kaydetme, düzenleme ve çalma için destek alır.

Sayfalar iOS v4.2 değişiklik günlüğü:

Sayfalar macOS v7.2 değişiklik günlüğü:

Sayfaları App Store’dan ücretsiz indirin [iOS | Mac os işletim sistemi]

İOS (v4.2) ve macOS (v5.2) için sayı güncellemesi

Numbers iOS uygulaması

Son olarak, iOS ve macOS için Numbers uygulaması, iOS uygulamasında Akıllı Kategoriler, Veri Gruplama, Grafikler, Siri Kısayolları ve daha fazlası gibi özelliklerle büyük bir güncelleme aldı; ve ayrıca macOS uygulamasında Karanlık Mod, Devamlılık Kamerası özellikleri.

Numbers iOS uygulaması v4.2 değişiklik günlüğü:

Numbers macOS uygulaması v5.2 değişiklik günlüğü:

Sayfaları App Store’dan ücretsiz indirin [iOS | Mac os işletim sistemi]

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top