İOS 12 Beta 5 IPSW aygıt yazılımını indirin

Apple şimdi iPhone ve iPad için iOS 12'nin beşinci geliştirici beta sürümünü yayınladı. Yeni güncelleme, önceki iOS 12 Developer Beta sürümüne göre birçok hata düzeltmesi ve iyileştirme getiriyor.

Kısa süre içinde iOS 12 Beta 5 için tam değişiklik günlüğüyle ilgili ayrıntılı bir gönderi yapacağız. Yeni beta sürümlerinin yeni bir dizi hata / sorunla birlikte gelmesi oldukça yaygındır. Bu nedenle, tüm değişiklik günlüğünü ve bununla ilgili sorunları okuyana kadar iOS 12 Beta 5'e güncelleme yapmaktan vazgeçmek en iyisidir.

Bununla birlikte, şu anda iOS 12 Beta 4 kullanıyorsanız ve hemen Beta 5'e güncellemek istiyorsanız, Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme bölümüne gidin ve yeni güncellemeyi indirin.

IPSW aygıt yazılımı dosyalarını kullanarak iTunes aracılığıyla güncellemeyi tercih ediyorsanız, desteklenen tüm iPhone aygıtları için iOS 12 Beta 5 indirme bağlantıları aşağıdadır.

İOS 12 Beta 5 IPSW dosyalarını indirin

İPhone'unuz için ürün yazılımı dosyasını edindikten sonra, iOS 12 Beta 4 üzerinden IPSW ürün yazılımı dosyasını cihazınıza yüklemek için ayrıntılı bir adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

→ Windows ve Mac'te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

İlginizi Çekebilir!

İOS 11 çalıştıran bir iPhone’da özel zil sesleri nasıl ayarlanır

Apple’ın iPhone’u bazı iyi zil sesleri önceden yüklenmiş olarak gelir. Varsayılan zil sesi (Açılış) ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir