iOS 12 bağlantısı: iOS 12 nereden indirilir

İPhone ve iPad cihazları için çok beklenen iOS 12 güncellemesi nihayet WWDC 2018'de açıklandı. Güncelleme, desteklenen cihazlara birçok yeni özellik getiriyor. Peki iOS 12 bağlantısını indirip cihazınıza nasıl yükleyebilirsiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

İOS 12 güncellemesi şu anda geliştirici beta sürümü olarak indirilebilir. İOS 12 bağlantısını almak için, developer.apple.com/download adresine gitmeniz ve iPhone veya iPad modeliniz için iOS 12 yapısını indirmeniz gerekir. Unutmayın, geliştirici beta sürümlerini indirebilmek için Apple'da bir geliştirici hesabınızın olması gerekir.

Geliştirici hesabınız yoksa iOS 12 genel beta sürümlerinin yayınlanmasını beklemeniz gerekir. Genel Beta derlemesini indirmek için iOS 12 bağlantısı beta.apple.com/profile'dır, burada iOS beta profilini iPhone veya iPad'inize indirebilir ve Apple yayınladığı anda iOS 12 genel beta sürümünü indirebilirsiniz.

Apple'ın iOS 12 genel beta sürümünü bu ayın sonunda veya Temmuz başında yayınlayacağını umuyoruz.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir