iOS 11.4 pil ömrü incelemesi

İPhone ve iPad cihazları için iOS 11.4 güncellemesi, son birkaç aydır birkaç beta sürümünün ardından nihayet halka açıklandı. İlk beta çıktığından beri iOS 11.4’ü kullanıyoruz ve kolayca fark edilebilen bir şey pil ömrünün uzatılmasıydı.

İCloud’daki yeni Mesajlar ve AirPlay 2 özelliklerinin yanı sıra, iOS 11.4’ün en öne çıkan özelliklerinden biri performans iyileştirmeleridir. İPhone veya iPad’inizi iOS 11.4’e güncellediyseniz, iOS 11.4’ün cihazınıza getirdiği pürüzsüz performansı fark etmek zor olmamalıdır.

İOS 11.4’ü iPhone 6 ve iPhone X’imizde sekiz haftadan fazla bir süredir test ettik. Ve buna dayanarak, size iOS 11.4’teki pil ömrünün oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Pil ömrü endişeleri nedeniyle kendinizi iOS 11.4’e güncellemekten alıkoyuyorsanız, bırakın. Cihazlarımızdan ikisi üzerinde yaptığımız kapsamlı testimizde iOS 11.4 pil ömrünün iyi olduğunu gördük.

iOS 11.4 çalıştıran iPhone X

İOS 11.4’ün son sürümünün yalnızca şimdi halka açık olduğunu kabul edeceğiz ve yalnızca beta sürümlerini test ettik, bu nedenle kararımız tamamen doğru olmayabilir. Ancak yine, geliştirici beta sürümlerinin zayıf pil ömrü verdiği biliniyor ve iOS 11.4 beta sürümlerinden iyi bir pil yedeği alabilseydik, son sürüm iyi olacak, değil mi?

iOS 11.4 pil kullanım istatistikleri

İPhone X’imize iOS 11.4’ün son sürümünü kurmamızın üzerinden 12 saat geçti. Cihaz, bu süre arasında 2 saat 20 dakika kullanıldı ve 9 saat 19 dakika Bekleme modundaydı. Bu testi yapmadan önce% 100’e kadar şarj ederken, telefonun pil yüzdesi şimdi% 83’te.

iOS 11.4 pil kullanım istatistikleri

Güncelleme: iOS 11.4 üzerinde çalışan yepyeni iPad 9.7 (6. nesil) ürünümüz de şimdiye kadar inanılmaz pil ömrü gösteriyor.

Son tam şarjdan bu yana, iPad’in pil istatistikleri 1 saat 40 dakikalık Kullanım ve 47 saat 16 dakikalık Bekleme süresini gösterir . Ancak tüm bu zaman diliminde tükettiği toplam pil yalnızca% 4’tür, aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, iPad şu anda pil suyunun% 96’sına sahiptir.

iOS 11.4’te iPad 9.7 (6. Nesil) pil kullanımı

Yukarıdaki istatistiklerden, iOS 11.4 pil ömrünün sağlam olduğu oldukça açık. İPhone veya iPad’inizi iOS 11.4’e güncellemekten sizi alıkoyan tek şey buysa, o zaman onu yoldan çıkarın. Testlerimiz söz konusu olduğunda bu bir sorun değil.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir