[Hata] iOS 11 ve 12'de daha hızlı hale getirmek için iPhone'da Animasyonları devre dışı bırakın

İPhone için yakında çıkacak olan iOS 12 güncellemesi, hız ve kullanılabilirlik açısından mükemmel iyileştirmeler içeriyor. Apple'a göre iOS 12, belirli şeyler için önceki iOS sürümlerinden iki kat daha hızlı.

Ancak Reddit'teki insanlar, iOS 11 ve iOS 12'de iPhone'un uygulama başlatma yeteneklerini her şeyin ötesinde hızlandıran bir numara buldular. İOS 11 ve 12'de, bir iPhone'daki tüm animasyonları geçici olarak devre dışı bırakmanıza izin veren bir hata / özellik vardır, bu da uygulamaları açmak ve aralarında geçiş yapmak için yıldırım hızında yapar.

Hata hem iOS 12 Beta'da hem de son iOS 11.4.1 sürümünde mevcuttur. 'Animasyon Yok'u etkinleştirmek için böcek iPhone'unuzdaki özelliği varsa, aşağıdaki talimatları son derece dikkatli bir şekilde izleyin.

  1. İPhone'unuzda 'Kapatmak için Kaydırın' ekranı görünene kadar Güç düğmesini basılı tutun.
  2. Şimdi parmağınızı yarıya kadar Kapat'a kaydırın ve bırakmayın, tutmaya devam edin.
  3. Güç Düğmesine bir kez basın / tıklayın. Ekranınız yanıp sönecek ve yanıt vermeyecektir.
  4. Şimdi, Güç ve Sesi kısma düğmelerini hızlı bir şekilde basılı tutarak 'Kapatmak için Kaydır' ekranını tekrar açın ve İptal'e basın.
  5. Kilidi açmak için Şifreyi girin:

Bu kadar. İPhone'unuzdaki çoğu animasyon şimdi devre dışı bırakılacak. Hızın tadını çıkarın.

Hatayı devre dışı bırakmak için , iPhone'u kilitlemek üzere Güç (Yan) düğmesine bir kez basın. Hata devre dışı bırakılacak.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir