Gizlilik düğmesi iOS 12'de Safari'de görünmüyor mu? Bu düzeltmeleri deneyin

Başkalarının hangi web sitelerini ziyaret ettiğinizi bilmesini istemediğiniz birkaç durum olabilir. Tarayıcınızda özel, yani gizli modu bulamazsanız ne kadar sinir bozucu olacağını bir düşünün.

İPhone'larında ve iPad'lerinde iOS 12 çalıştıran birkaç kullanıcının başına gelen tam olarak bu. Birçok kullanıcı, iOS 12'ye yükselttikten sonra Safari'de Özel düğmesini göremediklerini bildirdi.

Ve işleri daha da kötüleştirmek için, Kısıtlamalar ayarlarından geçip "Tüm Web Siteleri" ni seçmenin eski yöntemi de çalışmıyor. İPhone'u yeniden başlatmanın bile bir faydası yok.

Öyleyse, bir çözüm var mı? Evet var. Ve bir değil iki.

Özel düğmeyi Safari'de geri alma

Sorunu çözmenin iki yolu vardır.

  1. Ayarlar »Ekran Süresi» Ekran Süresi Parolasını Devre Dışı Bırak seçeneğine giderek Ekran Süresi Parolanızı kapatın (Yine de, devre dışı bırakmak için mevcut parolayı göndermeniz gerekir).
  2. Zaten açıksa Safari uygulamasını kapatmaya zorlayın.
  3. Safari uygulamasını tekrar açın.

Ancak, bir kullanıcının belirttiği gibi, Ekran Süresi Parolanızı AÇIK duruma getirirseniz, Safari'deki Özel düğmesinin tekrar kaybolacağını unutmayın.

İCloud ayarlarında Safari'yi kapatıp açmayı da deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için…

  1. Ayarlar'a gidin, biraz aşağı kaydırın ve iCloud'a dokunun.
  2. Safari'yi Kapatın ve ardından Açın.

Yukarıdaki yöntemleri kullanmadan önce, Özel düğme sorunundan kurtulmak için yukarıda belirtilen yöntemleri birden fazla kez uygulamanız gerekebileceğini unutmayın. Ancak sorunun çözülmesine yardımcı olacağından eminiz. Öyleyse yapın ve her şey hazır olacak.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir