DÜZELTME: Mac'te Microsoft Edge Hata Kodu 6 (Bu Sayfa Açılamıyor)

Mac'inizi yeniden başlatmanız yeterli

İnterneti kullanırken en sinir bozucu şeylerden biri, açtığınız her web sayfası için web tarayıcınızda 'Bu sayfayı açamıyorum' gibi bir hata almaktır. Ne yazık ki, Mac'teki Microsoft Edge kullanıcıları için bu, Apple'ın 'Safari' tarayıcısında yapılan bir güncellemeden sonra oldu.

Bunun iki tarayıcı arasında tuhaf bir bağlantı olduğunu biliyoruz. Ancak, kullanıcıların sistemlerinde Safari'yi güncelledikten sonra Edge tarayıcısının çılgına döndüğüne dair çeşitli topluluk forumlarında gerçekten yeterince rapor var.

Microsoft Edge kullanıcılarının ekranda gördükleri hata, belirli bir "Hata kodu: 6" mesajıyla birlikte "Bu sayfayı açamıyorum". Ve neyse ki, sorunun düzeltilmesi oldukça basit – yeniden başlatma.

Evet, Mac'inizdeki Microsoft Edge'deki "Hata kodu 6" sorununu düzeltmek için yalnızca bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir ve her şey normale dönecektir.

MacOS'i yeniden başlatmak, etkilenen hemen hemen herkes için sorunu çözdü, ancak yeniden başlattıktan sonra bile sorun devam ederse, Microsoft Edge'i sisteminize yeniden yüklemenizi öneririz.

Check Also

Geçiş Anahtarları Nedir ve iPhone ve Mac’te Nasıl Kullanılır?

Şifreler üzerinde hareket edin. Yeni nesil Geçiş Anahtarları, daha güvenli, parolasız bir geleceğin habercisi olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.