Başlangıçta Tüm Katılımcılar İçin Zoom Toplantısının Sesi Nasıl Kapatılır

Zoom bize bazı süper güçler sunuyor ve böyle bir güç, bir toplantıya ev sahipliği yapmadan önce birini susturma yeteneğidir. Zoom toplantısına ev sahipliği yapan sizseniz ve diğer tarafta ne duyabileceğinizden oldukça emin değilseniz, tahmin edin, diğer katılımcıları zoom görüşmesine girerken susturma gücüne sahipsiniz. Meslektaşlarınıza, görüşmeye katıldıklarında sessize alınacaklarını her zaman bildirebilirsiniz. Öncelikle, zoom.us/profile dosyanızı Chrome’da […]

Zoom bize bazı süper güçler sunuyor ve böyle bir güç, bir toplantıya ev sahipliği yapmadan önce birini susturma yeteneğidir. Zoom toplantısına ev sahipliği yapan sizseniz ve diğer tarafta ne duyabileceğinizden oldukça emin değilseniz, tahmin edin, diğer katılımcıları zoom görüşmesine girerken susturma gücüne sahipsiniz. Meslektaşlarınıza, görüşmeye katıldıklarında sessize alınacaklarını her zaman bildirebilirsiniz.

Öncelikle, zoom.us/profile dosyanızı Chrome’da veya kullandığınız başka bir web tarayıcısında açmanız ve Zoom hesabınızda oturum açmanız gerekir.

Giriş yaptıktan sonra, ekranın sol tarafında ‘Kişisel’ bölümünün altında ‘Ayarlar’ seçeneğini seçin.

“Kişisel” altında “Ayarlar” seçeneğini seçin.

Ayarlar’daki ‘Toplantı Planla’ bölümünün altında, ‘Girişte katılımcıların sesini kapat’ seçeneğini bulmak için biraz aşağı kaydırın. Açmak için bu seçeneğin yanındaki küçük geçiş düğmesine tıklayın. Maviye döndüğünden ve gri kalmadığından emin olun.

“Toplantı Planla” Ayarları bölümünde bu seçeneği seçin.

Zoom aramaları, işitsel rahatsızlık olmadığı sürece eğlenceli, işbirliğine dayalı ve ilgi çekicidir. Zoom toplantınıza giriş yaptıklarında meslektaşlarınızdan gelen beklenmedik sesleri dinlemek zorunda kalmadığınızdan emin olmak için bu küçük ipucunu kullanın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top