IPSW üretici yazılımı dosyası kullanılarak iPhone 8 ve 8 Plus'ı iOS 11.4'e güncelleme

İOS 11.4 güncellemesi artık resmi olarak iPhone 8 ve 8 Plus telefonlar da dahil olmak üzere tüm desteklenen iOS cihazlarına dağıtılıyor. Güncelleme, OTA ve iTunes üzerinden indirilebilir. Ancak IPSW ürün yazılımı dosyaları aracılığıyla güncellemeyi tercih ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

Mevcut nesil iOS cihazları olan iPhone 8 ve 8 Plus, önümüzdeki 3-4 yıl boyunca her iOS güncellemesini alacaktır. İPhone 8 ve 8 Plus için iOS 11.4 güncellemesi, beraberinde birkaç yeni özellik ve performans iyileştirmesi getiriyor. Güncellemeyi kablosuz olarak almak için Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme bölümüne gidin ve iOS 11.4'ü doğrudan cihazınıza indirin. Bununla birlikte, iPhone cihazlarına OTA güncellemelerini indirmek genellikle yavaştır ve bu nedenle çoğu, cihazlarını güncellemek için bilgisayarda iTunes'u kullanmayı tercih eder.

İPhone 8 ve 8 Plus cihazlarınız için iOS 11.4 IPSW üretici yazılımı dosyalarını manuel olarak indirebilir ve güncellemeyi Windows veya Mac bilgisayarınıza iTunes aracılığıyla yükleyebilirsiniz. İPhone ve iPad cihazlarını iTunes aracılığıyla manuel olarak güncellemek, OTA güncellemelerine ve iTunes yerleşik otomatik güncelleme özelliğine göre çok daha hızlıdır.

Aşağıdaki indirme bağlantısından iPhone 8 veya iPhone 8 Plus iOS 11.4 IPSW üretici yazılımı dosyasını alın ve telefonunuza yüklemek için adım adım kılavuzu izleyin.

IPSW aygıt yazılımı dosyalarını indirdikten sonra, aygıt yazılımı dosyalarını iOS aygıtlarına manuel olarak yüklemek için ayrıntılı bir adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

→ Windows ve Mac'te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir