İPhone için Twitter uygulaması artık tek bir tweet'te 4 resme, 1 videoya ve bir bağlantıya veya metne kadar izin veriyor

İPhone ve iPad cihazları için Twitter uygulaması, App Store'da kullanıcıların "tek bir Tweette 4 adede kadar fotoğraf, 1 video ve bir bağlantı veya metin paylaşmasına" olanak tanıyan 7.35 sürümüne yönelik bir güncelleme alıyor.

Güncelleme ayrıca bir Tweet veya Mesaj göndermek için "daha belirgin bir düğme" içeriyor. Güncelleme için tam değişiklik günlüğü aşağıdadır:

"Bu güncellemede, artık tek bir Tweette en fazla 4 fotoğraf, 1 video ve bir bağlantı veya metin paylaşabilirsiniz. Ayrıca bir Tweet veya Mesaj oluşturmak için daha belirgin bir düğme yaptık ve bazı uygulama içi menülerimizin okunabilirliğini iyileştirdik. "

Fotoğrafları ve videoları tek bir tweet'te paylaşma yeteneği kulağa heyecan verici geliyorsa. Devam edin ve bu örnekte App Store'dan güncellenmiş Twitter uygulamasını indirin.

Twitter App Store Bağlantısı

Bir yan not olarak, Periscope bugün canlı yayınlarınız için daha fazla güce sahip olan 1.23 sürümüne bir güncelleme alıyor. Periscope'a eklenen yeni özellikler arasında yayınlarınız için bir küçük resim seçme, başlık düzenleme ve yayınlar için özel başlangıç noktası yer alır, böylece tekrar izleyenler mükemmel kısımda izlemeye başlar.

Periscope App Store Bağlantısı

İlginizi Çekebilir!

How to Enable or Disable Inline Predictive Text Suggestions on iPhone

İPhone’da Metin Önerilerini Etkinleştirme veya Devre Dışı Bırakma

iOS 17'nin daha iyi hassasiyet ve verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş metin tahmini özelliğini keşfedin. Hangi iPhone modellerinin bu özellikle uyumlu olduğunu öğrenin ve bunu cihaz ayarlarında nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir