DÜZELTME: iPhone XS Yavaş WiFi Hızı Sorunu

İPhone XS veya XS Max'inizde yavaş WiFi hızı mı yaşıyorsunuz? Yalnız değilsin. Bazı iPhone cihazlarının WiFi hızının yavaş olması yaygındır. Sorun çoğu zaman WiFi ağınızda, iPhone'unuzdaki yazılımda ve nadiren iPhone'unuzun donanımında yatıyor.

İPhone XS'deki yavaş WiFi hızı , WiFi Yardımı özelliği kapatılarak düzeltilebilir. WiFi Yardımı, WiFi bağlantısının zayıf olduğunu algıladığında Hücresel Veri bağlantısını karıştırarak iPhone XS WiFi performansınızı zayıflatır.

WiFi Assist, mükemmel LTE bağlantısına sahip olduğunuz bir senaryoda kusursuz bir şekilde çalışır, ancak hem WiFi hem de LTE için zayıf sinyaliniz olduğunda, WiFi Yardımı özelliği yarardan çok zarar verir.

WiFi Yardımını Kapat

  1. Ayarlar »Mobil Veri'ye gidin .
  2. Sayfanın altına doğru ilerleyin. Wi-Fi Yardımı anahtarını göreceksiniz.
  3. WiFi Yardımı için anahtarı kapatın.

Wi-Fi Yardımı kapatıldıktan sonra, iyileştirmeler için iPhone XS Wi-Fi hızınızı kontrol edin. İPhone X'imizde WiFi Yardımı'nı kapatmak sabit yavaş WiFi hızı; iPhone XS ve XS Max için de çalışmalıdır.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir