Airtel eSIM bu yılın ilerleyen saatlerinde, Jio eSIM ise 5 Kasım'da çıkacak

Apple, 31 Ekim'de iPhone XS, XS Max ve iPhone XR'de Çift SIM desteğiyle iOS 12.1 güncellemesini sunmaya başladıktan hemen sonra, Airtel fiziksel SIM kartları bir eSIM'e dönüştürme isteklerini kabul etmeye başladı. Ancak, talepler yalnızca birkaç saat için kabul edildi ve Airtel daha sonra yanlışlıkla yapılan tüm eSIM etkinleştirmelerini devre dışı bırakacağına dair bir basın açıklaması yayınladı.

Şimdi, dünyanın her yerindeki eSIM destekli taşıyıcılardan bahseden Apple destek sayfası, Airtel eSIM'in durumu "Bu yılın ilerleyen saatlerinde geliyor" olarak değiştirilerek güncellendi.

Jio eSIM'e gelince, birden fazla mağaza sahibi 5 Kasım'ın Jio eSIM hizmetleri için resmi lansman tarihi olduğunu onayladı. Taşıyıcı, eSIM'i Jio mağaza sahiplerine vermek için gereken dahili yazılımı güncelledi ve dağıttı, ancak yazılımı kullanma eğitimi henüz tamamlanmadı ve bu nedenle 5 Kasım'a kadar bekletildi.

Şimdi bir eSIM almak istiyorsanız, Jio SIM'inizi bir eSIM'e dönüştürmek için aşağıdaki tweet'te belirtilen süreci takip etmek için en yakın Jio mağazasındaki adama basmayı deneyebilirsiniz.

https://twitter.com/akashstephen/status/1058374220973977600

Bir iPhone XS, XS Max veya iPhone XR'niz varsa, cihazınızda eSIM ile Çift SIM'i nasıl kurup kullanacağınıza ilişkin kılavuzumuza bakın.

iPhone XS, XS Max ve iPhone XR'de eSIM ile Çift SIM nasıl kullanılır

İlginizi Çekebilir!

How to Enable or Disable Inline Predictive Text Suggestions on iPhone

İPhone’da Metin Önerilerini Etkinleştirme veya Devre Dışı Bırakma

iOS 17'nin daha iyi hassasiyet ve verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş metin tahmini özelliğini keşfedin. Hangi iPhone modellerinin bu özellikle uyumlu olduğunu öğrenin ve bunu cihaz ayarlarında nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir