Uygulamalar iOS 12 Beta'da indirilmiyor mu? İşte bir düzeltme

İOS 12 çalıştıran iPhone'unuzda uygulamaları indiremiyor veya güncelleyemiyor musunuz? Pek çok kullanıcıyı etkilemiş gibi görünen iOS 12 ile ilgili bilinen bir sorundur. Ve App Store değil, cihazınızdaki internet bağlantısı kötüye gitti.

iOS 12, uygulamalarınızın App Store'dan indirirken takılıp kalmasının temel nedeni olan bilinen WiFi sorunlarına sahiptir. Bir uygulamayı indirmenin hızlı çözümü, WiFi'yi kapatmak ve uygulamayı 4G / LTE üzerinden indirmektir .

İpucu: App Store'da "150 MB Üzeri Uygulama" hatasını atlama

Ayrıca iPhone'unuzu ve WiFi yönlendiricinizi yeniden başlatarak iOS 12 WiFi sorunlarını geçici olarak çözebilirsiniz. Çoğu durumda, iPhone'unuzu yeniden başlatmak sorunu çözecektir.

Yeniden başlattıktan sonra, uygulamaları App Store'dan indirmeyi veya güncellemeyi deneyin, çalışmalıdır. Değilse, internet bağlantısı sorununu çözmek için iPhone'unuzu sıfırlamak en iyisidir. WiFi sorunlarını çözmek için daha fazla ipucu için aşağıdaki bağlantıya göz atın.

→ iPhone'da iOS 12 WiFi sorunları nasıl giderilir

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir