IPSW üretici yazılımı dosyası ve iTunes kullanarak iPhone X'i iOS 11.4'e güncelleme

Apple, iPhone X ve diğer tüm desteklenen iOS cihazları için iOS 11.4 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme performans iyileştirmeleri, iCloud'da iMessage ve daha birçok ilginç özellik sunuyor. iOS 11.4, desteklenen tüm iPhone ve iPad modellerinde bir OTA güncellemesi olarak ve bilgisayarda iTunes aracılığıyla indirilebilir.

İPhone X'inizi OTA güncellemeleri veya iTunes aracılığıyla güncellemeyi tercih etmiyorsanız, genellikle yavaş olduğu için, iOS 11.4 IPSW aygıt yazılımı dosyalarını doğrudan bilgisayarınıza indirebilir ve aygıt yazılımını iTunes kullanarak manuel olarak iPhone X'inize yükleyebilirsiniz.

Bu şekilde, gelecekte iPhone X'inizi geri yüklemeniz gerekmesi ihtimaline karşı PC'nizde iOS 11.4 ürün yazılımı dosyasının bir kopyasına sahip olursunuz. IPSW üretici yazılımı dosyasını kullanarak iPhone'u manuel olarak geri yüklemek, iTunes'un cihazınız için bir geri yükleme görüntüsünü indirirken harcadığı zamandan tasarruf sağladığı için oldukça hızlıdır.

→ iPhone X iOS 11.4 IPSW aygıt yazılımını indirin (2.8 GB)

IPSW aygıt yazılımını yükleme konusunda yardım için, iTunes'u kullanarak iPhone'u bir geri yükleme görüntüsü (IPSW) ile manuel olarak güncellemek için ayrıntılı adım adım kılavuzumuzu (aşağıda bağlantılıdır) izleyin.

→ Windows ve Mac'te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir