İPhone XR Ön Siparişi Nasıl Verilir

Apple, geçen yıl iPhone X’in 999 $ taban fiyatıyla piyasaya sürülmesiyle iPhone cihazları için yeni bir fiyat standardı belirledi. Bununla birlikte şirket, iPhone serisi için çığır açan teknolojik gelişmeler sunmasına rağmen, önceki iPhone cihazlarının bazıları kadar çok iPhone X cihazı satmadı.

2018’e gelin ve Apple şimdi rakiplerden gelen fiyat farkı ile iPhone X gibi 999 $ ‘dan başlayan yeni iPhone XS arasındaki büyük boşluğu doldurmak için orta sınıf bir iPhone XR cihazını piyasaya sürüyor.

Medya kuruluşlarının iPhone XR’ı bir bütçe cihazı olarak adlandırdığını duyabilirsiniz, ancak öyle değil. İPhone XR, ABD’de 749 dolara mal olacak.

iPhone XR Ön Sipariş Tarihi

İPhone XR için ön siparişler 19 Ekim’de 12: 01’de PDT’de başlayacak ve ayın sonunda teslim alabilirsiniz.

Apple’ın iPhone XS ve XS Max için ön sipariş alacağı ilk dalga ülkeler şu şekilde olacak: Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya , Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, Birleşik Krallık, ABD ve ABD Virgin Adaları.

iPhone XR Fiyatlandırması

İPhone XR (64 GB) için temel varyant, ABD’de 749 dolara mal oluyor. 128 GB ve 246 GB üst varyantlarının maliyeti sırasıyla 799 $ ve 899 $ ‘dır.

İPhone XR’yi 24 aylık bir sözleşme ile operatörünüzden de alabilirsiniz. İPhone XR’nin tam fiyatlandırma ayrıntıları aşağıdadır:

Apple Store uygulamasından iPhone XR için ön sipariş verin

Apple Store uygulaması, 19 Ekim’de piyasaya çıktığında iPhone XR için ön sipariş vermenin en iyi yoludur. Uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz, işte doğrudan bir bağlantı.

İPhone XR stokları tükenmeden ön sipariş verebilmek için alarmı iPhone XR ön sipariş listesi yayınlanmadan 15 dakika önce ayarladığınızdan ve Apple Store uygulamasını yalnızca liste 12: 01’de PDT’de yayınlanmaya başladıktan sonra açtığınızdan emin olun. 19 Ekim.

Apple.com’u kullanın

Apple.com, iPhone XR için daha hızlı ön sipariş vermenin başka bir yoludur. Apple Store uygulamasını kullanamıyorsanız, iPhone XR’nizi apple.com/shop/buy-iphone/iphone-xr bağlantısından önceden sipariş edin. Yeni iPhone’u almak için bir sonraki en iyi güvenilirlik.

Perakende mağazaları

Best Buy gibi perakendecilerden ve bir avuç diğerinden iPhone XR için ön sipariş verebilirsiniz. Bu mağazalar ön siparişinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak alacaktır. Bununla birlikte, üçüncü taraf perakendecilerin stoklarında çok sayıda iPhone XR cihazı bulunmayabilir, bu nedenle Apple’ın kendisinden ön sipariş vermeye diğer perakendecilerden daha iyi odaklanmanız daha iyidir.

Taşıyıcı Web Siteleri

ABD’deki dört büyük operatörün (AT&T, Verizon, T-Mobile ve Sprint) hepsinin stoklarında iPhone XR var. Bu operatörler aynı gün ön siparişleri alacaklar ve Apple bunu yaptığı anda Apple Store uygulamasından veya web sitesinden bir ön siparişi tamamlayamazsanız, bunu operatör web siteniz üzerinden almayı düşünün.

Bu kadar. Umarım yukarıda paylaşılan ipuçlarını kullanarak iPhone XR için ön sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir