Windows 10'da YourPhone.exe Nasıl Durdurulur

Microsoft, Android ve iPhone kullanıcılarının cihazlarını bilgisayarlarıyla senkronize etmesine izin vermek için geçen yıl Windows 10 kullanıcıları için Telefonunuz uygulamasını kullanıma sundu. Uygulamanın büyük bir potansiyeli var, ancak hala devam eden bir çalışma ve her zaman olması gerektiği gibi çalışmıyor.

Bilgisayarınızda çalışan bir YourPhone.exe işlemi görüyorsanız, bu Microsoft'un Telefonunuz uygulamasıdır. Mobil cihazınızla senkronize olması için arka planda çalışır. Ancak, uygulamayı çok fazla kullanmıyorsanız veya performans sorunları nedeniyle kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Telefonunuz uygulaması Windows 10'dan nasıl kaldırılır

  1. Başlat menüsünü açın »arama kutusuna Windows PowerShell yazın» Sonuçta görünen ilk öğeye sağ tıklayın (Windows PowerShell ) » Yönetici Olarak Çalıştır'ı seçin.
  2. Aşağıdaki komutu verin ve Enter tuşuna basın.
     Get-AppxPackage Microsoft.YourPhone -AllUsers | Kaldır-AppxPackage

Bu kadar. Yukarıdaki komutu çalıştırmak Telefonunuz uygulamasını bilgisayarınızdan kaldıracaktır. Bilgisayarınıza geri yüklemek isterseniz, Microsoft Store'dan edinin.

Check Also

Uygulamalarınızı Düzenlemek için Windows 11’de Başlat Menüsünde Bir Klasör Nasıl Oluşturulur

Uygulamalarınızı Düzenlemek için Windows 11’de Başlat Menüsünde Bir Klasör Nasıl Oluşturulur Uygulamalarınızı klasörler halinde düzenleyerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.