Fortnite’ı App Store’daki Satın Alma Geçmişinizden iPhone ve iPad’e Nasıl Yüklersiniz (yeniden yüklersiniz)

Apple ve Epic Games (Fortnite geliştiricisi) arasındaki çatışma oldukça hızlı bir şekilde tırmanıyor. Apple’ın Fortnite’ı App Store’dan kaldırdığı noktaya ulaştı.

Uygulamayı telefonlarına zaten yüklemiş olan kişiler, kaybı o kadar derinden hissetmemişlerdir. Ama en çok etkilenenler oyunu indirmek isteyenler oldu.

Ama en azından bazılarınız için iyi haberlerimiz var. Oyunu daha önce hiç indirmediyseniz, ne yazık ki şansınız yok. Ancak, hayatınızın herhangi bir noktasında indirdiyseniz (ne kadar uzun sürerse sürsün) ve silerseniz, bir ziyafet içindesiniz arkadaşım!

Fortnite’ı App Store’dan kaldırdıktan sonra iPhone’a yüklemek veya bu durumda yeniden yüklemek için App Store’u açın ve ekranın sağ üst köşesinde asılı olan o harika küçük ‘Avatarınıza’ dokunun.

Hesap bilgileriniz açılacaktır. ‘Satın Alınanlar’ seçeneğine dokunun.

Satın alınan uygulamalarda ‘Bu iPhone’da değil’ sekmesine gidin.

Uygulamayı bulmak için arama çubuğunu kullanın ve ‘Fortnite’ yazın. Ardından, indirmek için ‘Bulut’ simgesine dokunun.

Oyun indirilmeye başlayacak ve diğer oyunlar gibi oynayabileceksiniz. Hatta güncellemeleri ve her şeyi alacak. En azından şimdilik. Ancak bu durum daha da artarsa, Epic Games’in geleceği dengede kalırken Fortnite’ın geleceği için ne anlama gelebileceğini bilemeyiz.

Daha önce iPhone’larına Fortnite’ı hiç indirmemiş olanlar için, sizin için hala bir umut var. Apple Aile Paylaşım Planınızın herhangi bir üyesi oyunu geçmişte indirdiyse, bu numara sizin için işe yarayacak ve iOS cihazınıza indirebileceksiniz. Öyleyse, devam edin ve hala fırsatınız varken Fortnite’ın keyfini çıkarın.

İlginizi Çekebilir!

How to Set a Timer on Your iPhone Camera for Perfectly Timed Shots

iPhone Kameranızda Zamanlayıcı Nasıl Ayarlanır

iPhone'unuzun kamerası için bir zamanlayıcı ayarlamaya ilişkin takip edilmesi kolay talimatlar, hiçbir anı kaçırmamanızı sağlar. Grup fotoğrafları ve çarpıcı selfie'ler için mükemmeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir