İOS 12'de FaceTime'da Kamera Nasıl Çevirilir

Apple, iOS 12'de FaceTime'a birçok iyileştirme getirdi. İOS 12'de Animoji, Memoji, Metin efektleri ve FaceTime için çok sayıda başka filtre var. Ancak Apple, ana FaceTime ekranından üç noktalı menüye kadar kritik bir özelliği gizledi. – Kamerayı çevir. Fark ettiyseniz, FaceTime'daki kamerayı çevir düğmesi artık ana ekranda yok. Bunun yerine Animoji, Metin Efektleri, Şekiller gibi şeyler […]

Apple, iOS 12'de FaceTime'a birçok iyileştirme getirdi. İOS 12'de Animoji, Memoji, Metin efektleri ve FaceTime için çok sayıda başka filtre var. Ancak Apple, ana FaceTime ekranından üç noktalı menüye kadar kritik bir özelliği gizledi. – Kamerayı çevir.

Fark ettiyseniz, FaceTime'daki kamerayı çevir düğmesi artık ana ekranda yok. Bunun yerine Animoji, Metin Efektleri, Şekiller gibi şeyler için yeni düğme artık Flip kamera için ayrılmış alanı kaplıyor.

Arka kamerayı iOS 12'de FaceTime'da kullanmak için , üç noktalı menüye dokunmanız ve ardından FaceTime aramanız için arka kamerayı etkinleştirmek üzere Kamerayı çevir düğmesine dokunmanız gerekir.

FaceTime'da ters kamerayı kullanmak kullanışlı bir özelliktir ve Apple'ın bunu seçeneklerde gizleme kararı hoş karşılanmaz. FaceTime'daki yeni dikkat çeken özellikler yerine kamera çevir düğmesini kişisel olarak tercih ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top