iOS 12.1 Güncellemesi Yayınlanma tarihi ve Özellikleri: eSIM ve Grup FaceTime bekleniyor

İPhone ve iPad için iOS 12 güncellemesi birkaç saat içinde geniş kitlelere sunulacak. Apple, herkes için yayınlamadan önce güncellemeyi beta kullanıcıları ile 3 aydan fazla bir süre boyunca test etti. Ama yine de mükemmel değil.

Bazılarınız iOS 12’de pilin bitmesi, WiFi / Bluetooth sorunları, zayıf App Store bağlantısı ve diğer birçok sorunla karşılaşabilir. Ancak bu şaşırtıcı değil. Her büyük iOS güncellemesi kendi hataları / sorunlarıyla birlikte gelir ve pil, WiFi, Bluetooth vb. Her zaman en yaygın olanları arasındadır.

Bu sorunları iOS 12.0 ile çözmek için Apple, iOS 12.1 güncellemesini çok yakında yayınlayacak. Bir Apple Çalışanı Apple Watch 4’ten bir EKG testi sonucunu gösterirken sahnede gördüğümüz gibi şirket zaten iOS 12.1 üzerinde çalışıyor (yukarıdaki resme bakın).

iOS 12.1 Yayın Tarihi

Apple, iOS 12.0’ın yayınlanmasından birkaç ay sonra iOS 12.1’i piyasaya sürebilir. İOS 12.1’in ilk beta sürümünü Ekim ayı sonunda veya Kasım 2018 başında bekleyebilirsiniz.

iOS 12.1 Özellikleri

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir