Instagram’da Rainbow Story Nasıl Elde Edilir

Gökkuşağı yüzüğü, hikayenizin taşıyabileceği en süslü ifadedir. Aksi takdirde sıradan hikaye halkasına ekstra bir özellik ekler. Bu sadece renkli bir yüzük olsa da, arkasında Instagram tarafından başlatılan tatlı bir sosyal neden yatıyor. COVID-19 nedeniyle tüm toplantılar durma noktasına geldi ve bu tür büyük kutlamalardan biri de Haziran 2020’deki Gurur Ayıydı. Etkinlik için fiziksel kutlamalar yapılamayacağından, […]

Gökkuşağı yüzüğü, hikayenizin taşıyabileceği en süslü ifadedir. Aksi takdirde sıradan hikaye halkasına ekstra bir özellik ekler. Bu sadece renkli bir yüzük olsa da, arkasında Instagram tarafından başlatılan tatlı bir sosyal neden yatıyor.

COVID-19 nedeniyle tüm toplantılar durma noktasına geldi ve bu tür büyük kutlamalardan biri de Haziran 2020’deki Gurur Ayıydı. Etkinlik için fiziksel kutlamalar yapılamayacağından, Instagram bu olayı sanal olarak kutlamanın bir yolunu buldu ve böylece tanıtıldı Gökkuşağı Yüzüğü (Gurur için mevcut diğer özelliklerin yanı sıra).

Instagram Hikayenizde Gökkuşağı Yüzüğü Nasıl Elde Edilir

Instagram sayfanızı açın ve bir hikaye oluşturun, yüklemeyin. Sayfanın en üst satırındaki ‘Çıkartmalar’ simgesine dokunun. Ayrıca alt ekranı kaydırabilir ve çıkartma arayabilirsiniz.

Şimdi çıkartmalar sayfasında ‘Gurur’ veya ‘Ara’ çubuğuna gururla ilgili herhangi bir şey yazarak gurur çıkartmalarını arayın.

En sevdiğiniz gurur çıkartmasına dokunarak seçin. Seçtiğiniz çıkartmanın bir Gurur çıkartması olduğundan emin değilseniz, çıkartmayla birlikte ‘ Bir Gurur çıkartması kullanmak hikaye yüzüğünüzü gökkuşağına çeviriryazan bir mesaj arayın . Bu mesajı bulursanız, bir Gurur çıkartması seçmişsiniz demektir.

Diğer çıkartma seçeneklerini (varsa) almak için seçilen çıkartmaya daha fazla dokunabilirsiniz. Ardından hikayenizi yüklemek için ‘Hikayeniz’ simgesine dokunun.

Artık Instagram hikayenizde bir gökkuşağı yüzüğü göreceksiniz.

Bu gökkuşağı yüzüğü, hikayeniz devam ettiği sürece kalacak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top