Geliştirici hesabı olmadan iOS 12 geliştirici beta sürümünü indirme

İOS 12 geliştirici beta sürümünün bundan sadece 10 gün sonra 4 Haziran'da WWDC 2018'de yayınlanması planlanıyor. Güncellemenin desteklenen iPhone ve iPad cihazlarına birçok yeni özellik getireceği söylentileri var. Yeni yazılım ilk başta geliştirici beta olarak satışa sunulacak ve bu da yıllık 99 $ 'a mal olan bir geliştirici hesabı gerektirir, ancak iOS 12 geliştirici beta sürümünü bir geliştirici hesabı olmadan nasıl indireceğinizi anlatmak için buradayız.

İşin püf noktası basit, tek yapmanız gereken iOS 12 beta profilini bizim tarafımızdan sağlanan bağlantıdan iPhone veya iPad'inize yüklemek ve ardından güncellemeyi kablosuz olarak almak YA DA tam iOS 12 geliştirici beta sürümünü de indirebilirsiniz. Aşağıdaki indirme bağlantısından görüntüyü geri yükleyin ve bilgisayarınızdaki iTunes'u kullanarak iOS 12'yi manuel olarak yükleyin.

İOS 12 geliştirici beta henüz duyurulmadığından, iOS 12 geliştirici beta profili ve geri yükleme görüntüleri henüz indirilemiyor. Apple yeni yazılımı WWDC 2018'de yayınladığında, ilgili dosyalar için indirme bağlantılarının yanı sıra bir kurulum kılavuzu da sunacağız. Bizi izlemeye devam edin!

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir