Chrome’da Sekmeler Nasıl Geri Yüklenir

Yanlışlıkla bir Chrome penceresini veya içindeki belirli bir sekmeyi mi kapattınız? Üzülmeyin. Sekmeleri Chrome’da oldukça kolay bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızın klavyesinde “Ctrl + Shift + T” tuşlarına basmaktır.

Chrome, yakın zamanda kapatılan sekmeleri yeniden açma özelliğine sahiptir ve bir grup sekme ve tek bir sekme için de çalışır. Birden çok sekme içeren bir Chrome penceresini kapattıysanız ve hemen ardından yeniden açmak istiyorsanız Ctrl + Shift + T, sekmeleri yeni bir pencerede geri yüklemek için klavyenizde birlikte basın .

Aynı şey, tek bir sekmenin yeniden açılması için de geçerlidir. Temel olarak, klavye kısayolu, son kapatılan sekmeyi veya sekme grubunu açar.

Klavyeyi kullanamıyorsanız, Chrome’un adres çubuğunun sağında bulunan üç nokta düğmesinden “Geçmiş” menüsüne erişin. Geçmiş menüsünde son kapatılan sekmelerinizi ve sekmeler grubunu göreceksiniz. Geri yüklemek istediğiniz bir gruba veya sekmeye tıklayın.

Chrome’da son kapatılan sekmeleri geri yükleme

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir