Apple Watch'ta "Her Zaman Açık Ekranda" Nasıl Kapatılır

Apple, Series 5 modelinin lansmanı ile nihayet Apple Watch serisine “Her Zaman Açık Ekranda” desteği getiriyor. Şirket bunu LTPO ekran kullanımıyla saatin pil ömrünü etkilemeden yaptı. Yeni ekran teknolojisi, saatin bileğiniz aşağıdayken 1 Hertz’e kadar düşebilen dinamik bir yenileme hızına sahip olmasını sağlar. Bu, onu güç açısından son derece verimli hale getirir. Okuyun: Apple Watch […]

Apple, Series 5 modelinin lansmanı ile nihayet Apple Watch serisine “Her Zaman Açık Ekranda” desteği getiriyor. Şirket bunu LTPO ekran kullanımıyla saatin pil ömrünü etkilemeden yaptı.

Yeni ekran teknolojisi, saatin bileğiniz aşağıdayken 1 Hertz’e kadar düşebilen dinamik bir yenileme hızına sahip olmasını sağlar. Bu, onu güç açısından son derece verimli hale getirir.

Okuyun: Apple Watch 5 “Her Zaman Ekranda” Nasıl Çalışır?

Apple Watch’ta “Her Zaman Ekranda” harika. Ancak herhangi bir nedenle devre dışı bırakmak isterseniz, bunu saatin ekran ayarlarından yapabilirsiniz.

Ana ekrana erişmek için Apple Watch’unuzun yan tarafındaki “Crown” düğmesine basın, ardından Watch’unuzda yüklü uygulamalar listesinden “Ayarlar” simgesine dokunun.

Apple Watch’ta Ekran ve Parlaklık ayarına erişim

Ekran ve Parlaklık ayarları ekranında, “Her Zaman Açık” seçeneğine dokunun ve ardından Her Zaman Açık için geçiş anahtarını kapatın .

Apple Watch Her Zaman Açık Ekran ayar ekranı

Bu, Apple Watch’unuzdaki “Her Zaman Açık” ekranını devre dışı bırakacaktır. Tekrar açmak isterseniz, Her Zaman Açık ekran ayarına tekrar erişin ve değiştirme anahtarını açın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top