Waze ve Google Haritalar, iOS 12'de Apple CarPlay'de görünmüyor

GÜNCELLEME: İOS 12'de Apple CarPlay destekli Google Haritalar güncellemesi artık App Store'dan indirilebilir [→ Doğrudan bağlantı]. Waze henüz güncellenmiş bir uygulama yayınlamadı, ancak artık daha uzun sürmemesi gerekiyor. WWDC 2018'de Apple, Apple CarPlay'de birkaç üçüncü taraf uygulamayı desteklediğini duyurdu. Ve Waze ve Google Haritalar'ı bir Apple CarPlay ekranında ekranda açıkça gösterdi. Ancak, bu özellik henüz […]

GÜNCELLEME:

İOS 12'de Apple CarPlay destekli Google Haritalar güncellemesi artık App Store'dan indirilebilir [→ Doğrudan bağlantı].

Waze henüz güncellenmiş bir uygulama yayınlamadı, ancak artık daha uzun sürmemesi gerekiyor.

WWDC 2018'de Apple, Apple CarPlay'de birkaç üçüncü taraf uygulamayı desteklediğini duyurdu. Ve Waze ve Google Haritalar'ı bir Apple CarPlay ekranında ekranda açıkça gösterdi.

Ancak, bu özellik henüz iOS 12 beta ile mevcut değil gibi görünüyor. Veya belki de Waze ve Google Haritalar'ın CarPlay tarafından desteklenmesini beklemek zorundayız.

Apple'ı tanıdığımızda, muhtemelen bu uygulamaların arabanızın kontrol panelinde çalıştığını göreceksiniz, ancak iOS 12 resmi olarak Eylül ayında yayınlandıktan sonra.

Herhangi bir uygulama güncellemesinin iOS 12 Beta ile Apple CarPlay'de Google Haritalar ve Waze'i etkinleştirip etkinleştirmeyeceğini görmek için birkaç hafta bekleyelim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top