Playlistor kullanarak Çalma Listelerini Apple Music ve Spotify arasında dönüştürme

Playlistor, çalma listelerini Apple Music’ten Spotify’a veya tam tersi şekilde zahmetsizce dönüştürebilen ücretsiz bir web aracıdır. Spotify’a aktarmak istediğiniz bir Apple Music çalma listeniz varsa, Playlistor bunu tek bir düğmeye tıklayarak sizin için yapabilir. Hızlı ve kullanımı kolaydır.

Apple Müzik Çalma Listesini Spotify’a Dönüştür

Apple Music çalma listenizi Spotify’a aktarmak için Apple Music çalma listesi web bağlantısına ihtiyacımız olacak. Bunu almak için önce iPhone ana ekranınızdan Müziği açın.

iPhone Müzik uygulaması simgesi

Müzik uygulamasında, ekranın altındaki gezinme çubuğunda Kitaplık’a dokunun , ardından ekranın üst kısmındaki mevcut seçeneklerden Çalma Listeleri’ni seçin .

Apple Music uygulamasında Çalma Listelerine erişin

Çalma listeleri listenizden, Spotify çalma listesine dönüştürmek istediğinizi seçin / açın. Ardından Oynatma Listesi başlığındaki üç nokta düğmesine dokunun.

Apple Music çalma listesi seçeneklerine erişmek için üç noktaya dokunun

Oynatma listesinin web bağlantısını kopyalamak için ekranda görünen açılır menüden Kopyala’ya dokunun .

Bağlantıyı dönüştürmek istediğiniz çalma listesine kopyalamak için Kopyala’ya dokunun.

Şimdi bir web tarayıcısında Playlistor web sitesini (aşağıdaki bağlantı) açın. Safari, Chrome, Firefox veya başka herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Önemli değil.

Playlistor Web Sitesini Açın

Playlistor web sitesinde, araç ipucu menüsünü almak için metin kutusuna iki kez dokunun ve daha önce kopyaladığımız Apple Music çalma listesi bağlantısını yapıştırmak için Yapıştır seçeneğine dokunun .

Apple Music çalma listesini Playlistor web sitesine yapıştırın

Son olarak, oynatma listesi dönüştürme işlemine başlamak için Dönüştür düğmesine dokunun .

Dönüştürme sürecini başlatmak için Dönüştür’e dokunun.

Oynatma listesinin dönüştürülmesi birkaç saniye sürecektir. Transfer yapılırken bir ilerleme çubuğu gösterilecektir. Oynatma Listesi aktarıldığında, ilerleme çubuğu yeşile dönecek ve Spotify Oynatma Listesi’ne bir bağlantı sağlayacaktır . Oynatma listesini açmak için bağlantıya dokunun. Çalma listesi Spotify’da açılacaktır. Spotify’daki Kalp simgesine dokunarak kitaplığınıza ekleyin .

Bağlantıya dokunun ve çalma listesi Spotify’da açılacaktır.

Spotify Playlist’i Apple Music’e dönüştürün

Playlistor ayrıca Spotify çalma listelerinizi Apple Music’e aynı kolaylıkla aktarmanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan tek şey, bir Apple Music çalma listesine dönüştürmek istediğiniz Spotify çalma listesinin web bağlantısıdır.

Öncelikle, telefonunuzda veya bilgisayarınızda Spotify uygulamasını açın. Git Sizin Kütüphane. Tüm Oynatma Listeleriniz burada listelenecektir.

Apple Music’e dönüştürmek istediğiniz Çalma Listesini seçin. Ardından ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve mevcut seçeneklerden Paylaş’ı seçin .

Spotify uygulamasındaki mevcut paylaşım seçeneklerinden , oynatma listesinin web bağlantısını kopyalamak için Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun .

Apple Music çalma listesine dönüştürmek istediğiniz Spotify çalma listesinin bağlantısını kopyalayın

Ardından bir tarayıcıda Playlistor web sitesini (aşağıdaki bağlantı) açın ve Spotify çalma listesi için kopyaladığınız bağlantıyı Playlistor web sitesindeki metin kutusuna yapıştırın. Son olarak, Dönüştür düğmesine basın.

Playlistor Web Sitesini Açın

Dönüştür’e dokunun.

Spotify çalma listesini Apple Music’e dönüştürmek için Apple Music hesabınıza giriş yapmanız gerekir, bir istem aldığınızda Giriş Yap düğmesine basın ve Apple Music hesabınızla ilişkilendirilmiş Apple Kimliği ile giriş yapın. Playlistor’ın Apple Music hesabınızda çalma listeleri oluşturmasına izin verin.

Oturum aç üzerine dokunun ve ardından oturum açma bilgilerinizi girin.

Playlistor’a Apple Music hesabınıza erişme izni verdiğinizde, Spotify Çalma Listesini dönüştürür ve otomatik olarak Apple Music kitaplığınıza kaydedilir.

Doğrulamak için Apple Music uygulamasını açın, ardından Kitaplık »Çalma listeleri menüsüne gidin ve Apple Music’te çalmaya hazır hale getirdiğiniz Spotify çalma listesini bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir