Mac App Store'daki OneDrive uygulama güncellemesi, İsteğe Bağlı Dosyalar özelliğini tüm Mojave kullanıcılarına getiriyor

Geçen yıl beta kullanıcılarına sunulan Mac cihazları için OneDrive İsteğe Bağlı Dosyalar özelliği artık beta sürümünden çıkıyor ve macOS cihazları için en son OneDrive uygulaması 18.240.1202 sürümüne sahip herkes tarafından kullanılabilir.

Yeni sürüm Mac App Store'da herkes tarafından indirilebilir, ancak İsteğe Bağlı Dosyalar özelliğini kullanabilmek için makinenizde macOS Mojave 10.14.2 ve üzeri sürümlerin yüklü olması gerekir.

Resmi değişiklik günlüğünden:
"Bu son güncellemeyle, OneDrive İsteğe Bağlı Dosyalar artık kullanılabilir! OneDrive İsteğe Bağlı Dosyalar, OneDrive'daki tüm dosyalarınıza, hepsini indirmenize ve cihazınızdaki depolama alanını kullanmanıza gerek kalmadan erişmenize yardımcı olur. Çevrimiçi olarak veya başka bir cihazda oluşturulan yeni dosyalar, cihazınızda yer kaplamayan yalnızca çevrimiçi dosyalar olarak görünür. İnternete bağlandığınızda, dosyaları cihazınızdaki diğer tüm dosyalar gibi kullanabileceksiniz. "

Mac'inizde OneDrive İsteğe Bağlı Dosyaları etkinleştirmek için, önce OneDrive uygulamasını Mac App Store'dan en son sürüme güncelleyin, ardından uygulamanın Tercihler »Genel sekmesine gidin ve oradan İsteğe Bağlı Dosyalar özelliğini etkinleştirin.

OneDrive Mac App Store Bağlantısı

İlginizi Çekebilir!

Windows 10’da iTunes hatası 0x80090302 nasıl düzeltilir

Windows makinenizden iTunes’da oturum açamıyor musunuz? İTunes size 0x80090302 hatası mı veriyor? Eh, yalnız değilsin. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir